SIDORENKO PO RAZ TRZECI

W starciu w wadze lekkiej pań Oleksandra Sidorenko (3-0) mierzyła się z byłą rywalką Ewy Brodnickiej, Monicą Gentili (4-5, 1 KO). Wygrała Ukrainka zamieszkała na stałe w Polsce, ale musiała wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze, by odprawić agresywną Włoszkę.

W pierwszej rundzie Sasza świetnie z defensywy kontrolowała pojedynek długimi ciosami prostymi. W drugiej Gentili szukała miejsca, żeby dojść do Sidorenko w półdystans ze swoimi niebezpiecznymi sierpami, ale zawodniczka Tymexu wyraźnie wyprzedzała poczynania rywalki, a jeśli już tej udało się podejść, to skutecznie łapała wszystko na blok. Włoszka podrażniona przebiegiem dwóch pierwszych rund w trzeciej jeszcze bardziej poszła do przodu, zmuszając Sidorenko do szybkiego przemieszczania się po ringu. Czwarta odsłona bardzo podobna do trzeciej, ale Sasza tym razem była trochę aktywniejsza w ataku, przez co pozwoliła przeciwniczce na nieco mniej niż w poprzednich dwóch minutach.

Piąta runda mogła pójść na korzyść Włoszki, choćby dlatego, że wyprowadziła sporo ciosów na korpus, których Sidorenko nie była w stanie wyłapać. Ciosy na korpus Gentili wyprowadzone w całej walce przyniosły efekt, bo Sidorenko w ostatnim starciu wyraźnie opadła z sił i przegrała tę odsłonę. A na kartach punktowych wyglądało to tak: 59:55, 59:55 i 60:54. Zasłużenie wygrała Sidorenko, ale Gentili zasłużyła na pewno na to, by ta ostatnia runda była zapisana na jej konto...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 27-02-2016 23:17:27 
Grabowski jak i cala jego grupa to przekrety i tyle. nie ogladam nawet tego badziewia bo szkoda nerwow. Szkoda ze wspolpraca Sashy z Babilonem sie nie udala.
 Autor komentarza: saimon
Data: 28-02-2016 09:32:17 
Sidorenko rozczarowała mnie, bo tyle gadania jakby była najlepsza w Polsce, a potem przegrywa dwie ostatnie rundy. Gdyby walka była dłuższa to przegrana gwarantowana.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 28-02-2016 12:18:05 
Sasha ma fajny styl,na pewno wole ogladac jej walki niz tej urojonej królowej brodnickiej.Sidorenko jest jeszcze młodziutka ma czas i napewno musi poprawic kondycje i nabrac doswiadczenia
 Autor komentarza: blingbling
Data: 28-02-2016 12:49:51 
ta cala gentili to lezba na jej fejsie sa fotki jak lize się z jakas picza :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.