Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-06

 ROACH: KOWALIOW BĘDZIE ZA SILNY DLA WARDA

Freddie Roach z bliska przekonał się o sile Siergieja Kowaliowa (29-0-1, 26 KO), kiedy patrzył przed tygodniem, jak Rosjanin obija jego podopiecznego Jeana Pascala. - Jego siła zrobiła różnicę - przyznał później. I przypuszcza, że zrobi ponownie, gdy Kowaliow będzie boksować z Andre Wardem (28-0, 15 KO).


TRENER KHANA NIE OBAWIA SIĘ O SIŁĘ CIOSU ALVAREZA

- Alvarez wcale nie bije tak mocno, jak ludziom się wydaje. Przecież ładował wszystko co miał z Angulo, a nie potrafił go zranić ani zatrzymać jego ofensywę - przekonuje Virgil Hunter, trener Amira Khana (31-3, 19 KO), który już 7 maja w Las Vegas spotka się z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO) w umownym limicie 70,3 kg. Stawką ich potyczki będzie należący do "Canelo" tytuł mistrza świata wagi średniej federacji WBC.
TONY THOMPSON: ZROBIĘ Z ORTIZA GŁUPKA

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o tym, że Aleksander Dimitrenko (38-2, 24 KO) tuż przed planowanym podpisaniem kontraktu nagle zażądał dużo większych pieniędzy i ostatecznie nie będzie walczył z siejącym postrach Luisem Ortizem (24-0, 21 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBA w wersji tymczasowej. Swoją kandydaturę po raz kolejny zgłasza więc Tony Thompson (40-6, 27 KO).