WARD-BARRERA: NEGOCJACJE WCIĄŻ TRWAJĄ!

Redakcja, ESPN

2016-02-06

Teoretycznie wiemy już, że Andre Ward (28-0, 15 KO) spotka się 26 marca na ringu w Oracle Arena w Oakland z Sullivanem Barrerą (17-0, 12 KO). Jak jednak informuje Dan Rafael ze stacji ESPN, kontrakty wciąż jeszcze nie zostały podpisane.

Przedstawiciele grupy Roc Nation Sports promującej Amerykanina, a także Kathy Duva z Main Events, która zajmuje się karierą Kubańczyka, wciąż prowadzą negocjacje co do najmniejszych szczegółów i detali.

"Wszystko jest dużo bardziej skomplikowane niż powinno być i właśnie przez to Ward od momentu pokonania Frocha jak dotąd zaboksował tylko trzy razy" - pisze wprost znany i ceniony dziennikarz.

Do pojedynku zostało jeszcze siedem tygodni. Obaj zawodnicy rozpoczęli już swoje obozy przygotowawcze, więc wkrótce sprawa powinna znaleźć swój finał. Ale Duva nie ukrywa swojego rozgoryczenia.

- Może trudno w to uwierzyć, ale my nadal rozmawiamy. Walki Leonard-Hearns, Holyfield-Foreman czy Whitaker-Chavez, łącznie nie były tak długo negocjowane, jak ta. Już dawno powinno być po wszystkim. Codziennie pojawia się jednak jakiś nowy problem - relacjonuje szefowa Main Events. Przedstawiciele RNS odmówili komentarza w tej sprawie.

HOPKINS O WALCE KOWALIOWA Z WARDEM: DZIŚ POSTAWIŁBYM NA SIERGIEJA >>>

Przypomnijmy, iż Ward po związaniu się z nowym promotorem powrócił w czerwcu ubiegłego roku wygraną nad Paulem Smithem. W listopadzie miał stoczyć drugi pojedynek, lecz wycofał się ze startu przez kontuzję kolana.