Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-20

 ABRAHAM Z RAMIREZEM JEDNAK NA GALI PACQUIAO 9 KWIETNIA

Choć grupa Sauerland Event wygrała przetarg na organizację pojedynku, to jednak zorganizuje go konkurencyjna stajnia Top Rank. Tak oto broniący pasa WBO kategorii super średniej Arthur Abraham (44-4, 29 KO) i oficjalny pretendent z ramienia federacji - Gilberto Ramirez (33-0, 24 KO), spotkają się 9 kwietnia w MGM Grand w Las Vegas na gali Pacquiao vs Bradley III.


CUNNINGHAM POTWIERDZA: PROWADZIMY ROZMOWY Z GŁOWACKIM

Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO) w przeszłości dwukrotnie piastował tytuł mistrza świata kategorii cruiser. Potem z powodzeniem rywalizował z najcięższymi i największymi, ale postanowił wrócić do limitu 90,7 kg. Teraz jest blisko potyczki z naszym jedynym obecnie championem, zasiadającym na tronie federacji WBO Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO).

FOTORELACJA: WILDER vs SZPILKA (2)

Po raz ostatni wracamy do sobotniej walki Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC, tym razem za sprawą obszernej fotorelacji Michała Jaszewskiego. Zapraszamy!

OFICJALNIE: BROOK vs BIZIER 26 MARCA

Co prawda ta walka była już niemal pewna od dawna, lecz teraz zaklepano ją oficjalnie. Tak oto Kell Brook (35-0, 24 KO) w trzeciej obronie pasa IBF wagi półśredniej spotka się z oficjalnym pretendentem do tytułu, Kevinem Bizierem (25-2, 17 KO). Do ich pojedynku dojdzie 26 marca na ringu w Sheffield.