JACKIEWICZ vs KOSTOV: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W RADOMIU

Redakcja, Informacja prasowa

2016-01-20

Ruszyła sprzedaż biletów na galę Budweld Boxing Night, która czeka nas już 27 lutego w Radomiu. Wejściówki są dostępne w cenie od 30 zł. Kibice obejrzą kilka naprawdę ciekawych potyczek.

Bilety można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.eBilet.pl, w Empikach na terenie całego kraju oraz w hali MOSiR w Radomiu przy ul. Narutowicza 9.

Główną atrakcją wieczoru będzie występ byłego mistrza Europy i pretendenta do tytułu mistrza świata Rafała Jackiewicza (47-14-2, 22 KO), który na dystansie dziesięciu rund zmierzy się z Bułgarem Stiliyanem Kostovem (20-4, 16 KO). W drugiej walce wieczoru dobrze znany radomskiej publiczności, wywodzący się z Radomiaka Radom Michał Żeromiński (9-2, 1 KO) skrzyżuje rękawice z Marcinem Cybulskim (8-5-2, 7 KO). Ponadto na gali zaprezentuje się pochodząca z Ukrainy Aleksandra "Sasza" Sidorenko (2-0), a także dobrze znani pięściarze z amatorskich ringów, teraz walczący pod banderą grupy Tymex Boxing Promotion. Mateusz Rzadkosz (2-0) spotka się z Tomaszem Gromadzkim (1-0, 1 KO), natomiast Michał Leśniak (3-0, 1 KO) z Damianem Wrzesińskim (8-0-1, 4 KO).

Transmisja z gali na antenie Polsatu Sport.