Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-06

 


BRAHMER TRENEREM(!) ZEUGE

Jurgen Brahmer (47-2, 35 KO) piastuje tytuł mistrza świata WBA Regular wagi półciężkiej, ale ma też ponad trzydzieści siedem lat na karku i powoli zastanawia się, co będzie robić po zakończeniu kariery. Jak widać dobrze odnajduje się w roli trenera, bo właśnie rozpoczął nowy etap swojej kariery, od tej drugiej strony.
DEONTAY WILDER: NIKT NIE CHCE ZE MNĄ WALCZYĆ

- Jestem zupełnie inną bestią niż ci pozostali zawodnicy wagi ciężkiej. Moje umiejętności, atletyzm, sposób w jaki poruszam się w ringu, nietypowy styl, szybkość, dynamika i siła. Czy muszę mówić dalej? Nikt nie chce ze mną walczyć, bo potencjalni rywale z góry wiedzą, jaki byłby rezultat takiej potyczki. Jeśli nadal będę nokautować kolejnych pretendentów i zunifikuję wszystkie tytuły, dopiero wtedy poczuję się prawdziwą gwiazdą - mówi w specjalnym wywiadzie dla stacji Showtime Deontay Wilder (35-0, 34 KO), który za dziesięć dni spotka się z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO) w trzeciej obronie pasa federacji WBC wagi ciężkiej. Rozmowa z "Brązowym Bombardierem" poniżej.

RZADKOSZ ZMIERZY SIĘ Z GROMADZKIM W RADOMIU

Mateusz Rzadkosz (2-0) poznał rywala na swój najbliższy występ 27 lutego podczas gali organizowanej przez grupę Tymex Boxing Promotions. Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, pięściarz z Gliczarowa Górnego skrzyżuje rękawice z odnoszącym sukcesy m.in. w K1, a od niedawna występującym w boksie zawodowym Tomaszem Gromadzkim (1-0, 1 KO).
HUGHIE FURY PODNOSI POPRZECZKĘ

Grupa Hennessy Sports ostro pracuje nad tym, by Hughie Fury (18-0, 10 KO) już w lutym spotkał się z cenionym i wysoko notowanym pięściarzem wagi ciężkiej. Peter Fury - jego ojciec i trener jest przekonany, że syna stać już na rywalizację z najlepszymi zawodnikami i chce kogoś z czołówki rankingu.