Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-09

 


SZPILKA-WILDER: TRENER I MENADŻER WILDERA Z SZACUNKIEM O ARTURZE

Trudno powiedzieć na ile to kurtuazja, a na ile realna ocena sytuacji, ale Jay Deas - menadżer i trener Deontaya Wildera (35-0, 34 KO), wypowiada się o Arturze Szpilce (20-1, 15 KO) z najwyższym uznaniem. Przypomnijmy, że obaj zmierzą się 16 stycznia na Brooklynie, a w stawce będzie należący do Amerykanina tytuł mistrza świata federacji WBC wagi ciężkiej.


WIDEO: GOŁĘBIEWSKI vs SATEK

Bartosz Gołębiewski (-75kg) pokonał podczas III Memoriału im. Leszka Drogosza jednogłośnie na punkty Milana Sateka z Czech. Teraz prezentujemy Wam tę walkę, choć z powodów technicznych, z podkładem muzycznym.
ARTUR SZPILKA POWALCZY O MISTRZOSTWO ŚWIATA Z WILDEREM!

Wydawało się, że Artur Szpilka (20-1, 15 KO) będzie raczej czekał i celował w pas IBF, tymczasem pojawiła się dobra propozycja - zarówno sportowo jak i biznesowo, spotkania z Deontay Wilderem (35-0, 34 KO). Tym samym "Szpila" jako szósty pięściarz w historii polskiego boksu zawodowego zaatakuje tytuł mistrza świata królewskiej kategorii!ARTUR SZPILKA O WALCE Z WILDEREM: MARZENIA STAJĄ SIĘ REALNE

- Dostając szansę zaboksowania z Wilderem o mistrzostwo świata czuję się po prostu niesamowicie. Nie mogę się już doczekać, by zostać pierwszym w historii polskim mistrzem świata wagi ciężkiej - nie ukrywa swojego podekscytowania Artur Szpilka (20-1, 15 KO), który 16 stycznia na Brooklynie zaatakuje Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) i należący do niego pas federacji WBC królewskiej kategorii.