Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-23

 


SIDORENKO SPOTKA SIĘ Z KOPIŃSKĄ

Już od dawna Wam przypominamy, że 19 grudnia przy okazji gali w Łomiankach, swój drugi zawodowy występ, a pierwszy pod banderą stajni Tymex Boxing Promotion, stoczy Sasza Sidorenko (1-0). Teraz ta urocza zawodniczka poznała nazwisko rywalki.


GEORGE GROVES WRÓCI 30 STYCZNIA W LONDYNIE

Skoro nie do trzech, to może do czterech razy sztuka? Grupa Sauerland poinformowała, że George Groves (21-3, 16 KO), który przegrał dwie walki mistrzowskie z Carlem Frochem i jedną z Badou Jackiem, rozpocznie drogę ku czwartej próbie 30 stycznia na gali w Copper Box w Londynie.


WIDEO: SOCZYŃSKI vs POLETAN

Michał Soczyński (Paco Lublin) po bardzo trudnej, ale wygranej pierwszej walce, w drugim występie podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy musiał uznać wyższość Sandro Poletana z Bośni i Hercegowiny. Obejrzyjcie teraz na spokojnie ich potyczkę w wadze półciężkiej.


FEIGENTBUTZ DA REWANŻ DE CAROLISOWI

W połowie października Vincent Feigenbutz (21-1, 19 KO) pokonał co prawda Giovanniego De Carolisa (23-6, 11 KO), ale w sposób mało przekonujący. Co prawda sędziowie punktowali jego przewagę 114:113 i dwukrotnie 115:113, lecz Niemiec był liczony i kilka razy "podłączony do prądu", dlatego teraz dojdzie do rewanżu.

STEVE CUNNINGHAM JEDNĄ Z OPCJI DLA WRACAJĄCEGO GŁOWACKIEGO

Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) powrócił już do treningów i powoli szykuje się do pierwszej obrony tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBO. Pierwotnie mówiło się o realnym spotkaniu z BJ Floresem, lecz ten wybrał inną drogę. Teraz natomiast pod uwagę brany jest dawny dwukrotny champion tego limitu, Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO).


MARIUSZ WACH IDZIE POD NÓŻ (ZDJĘCIA)

Mariusz Wach (31-2, 17 KO) leczy rany po porażce z Aleksandrem Powietkinem - dosłownie i w przenośni. O ile lekarze nie wyrażą sprzeciwu, były pretendent do tytułu wszechwag przejdzie dziś operację kontuzjowanej stopy, która od dawna bardzo doskwierała naszemu olbrzymowi.


WIDEO: KOZŁOWSKI vs BALSYS

W ramach rozgrzewki przed dzisiejszymi startami Młodzieżowych Mistrzostw Europy, wracamy do ostatniej wczorajszej walki Polaków. Startujący w wadze średniej Konrad Kozłowski (-75kg) pokonał Vytautasa Balsysa z Litwy i jest o dwie wygrane od strefy medalowej. Zobaczcie ich pojedynek i zwycięstwo Kozłowskiego na punkty.

ERISLANDY LARA CHCE CANELO BĄDŹ GOŁOWKINA

Erislandy Lara (21-2-2, 12 KO) ma coraz większą chrapkę na rewanż z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO), nowym mistrzem świata wagi średniej według organizacji WBC. Przypomnijmy, iż osiemnaście miesięcy temu zwyciężył "Canelo", lecz werdykt większość ekspertów uznała za mocno kontrowersyjny.