MME KOŁOBRZEG 2015: CO ZOBACZYMY DZISIAJ? STARTUJE TRZECH POLAKÓW

Przed nami trzeci dzień zmagań Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Co dziś zobaczymy w dwóch seriach na ringu w Kołobrzegu? Między linami zaprezentują się między innymi ci najwięksi i najsilniejsi.

W sesji popołudniowej, od godziny 14:00, na ringu A rywalizować będą pięściarze kategorii -69 kg. Z kolei na ringu B pokażą się zawodnicy dywizji ciężkiej (-91kg). Pierwszy pojedynek stoczy Michał Żurakowski (Legia Warszawa). Naprzeciw niego stanie Davit Chaloyan z Armenii.

W sesji wieczornej, od godziny 18:00, na ring A wyjdą reprezentanci boksujący w wadze -56 kg. I już w pierwszym pojedynku Norbert Borzęcki (Champion Nowy Dwór Maz) zaboksuje z Alagasem Ihsanem z Turcji. Na ringu B spotkają się najwięksi (+91 kg). W czwartej walce kibicom zaprezentuje się nasza nadzieja medalowa, Kamil Mroczkowski (Champion Chojnów).

A teraz miła informacja dla fanów szermierki na pięści. Od teraz możecie śledzić zmagania pięściarzy na żywo! Relacja z obu ringów będzie przeprowadzana TUTAJ.

Ponadto zapraszamy Was na OFICJALNĄ STRONĘ mistrzostw i na konto facebookowe. I jeszcze raz przypominamy, iż Hala Milenium jest otwarta dla wszystkich kibiców!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 23-11-2015 16:55:32 
Nie będzie żadnego konkursu dotyczącego ME?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.