Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-20

 


FOTORELACJA: KONFERENCJA PRZED GALĄ W ŁOMIANKACH

Dziś odbyła się konferencja prasowa, promując galę w Łomiankach, do której dojdzie 19 grudnia. Z kibicami i dziennikarzami poza Mariuszem Grabowskim, czyli promotorem tego wieczoru, spotkali się również główni bohaterowie - Ewa Brodnicka, Karolina Łukasik, Sasza Sidorenko i Marcin Brzeski. Prezentujemy Wam fotorelację z dzisiejszej konferencji.
FURY: HAYE'OWI ZABRAKŁO COJONES

Tyson Fury (24-0, 18 KO) będzie pierwszym brytyjskim rywalem Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) od 2011 roku, kiedy Ukrainiec pokonał na punkty Davida Haye'a (26-2, 24 KO). Tak samo jak teraz kolos z Manchesteru, "Hayemaker" dużo mówił przed pojedynkiem, ale potem mało zrobił w ringu. Fury zapewnił, że kibiców nie czeka powtórka z rozrywki.


ABRAHAM I MURRAY W LIMICIE

Arthur Abraham (43-4, 29 KO) idealnie zmieścił się w limicie kategorii super średniej przed jutrzejszą walką w obronie tytułu mistrza świata federacji WBO, wnosząc na skalę 76,2 kg. Jego rywal - Martin Murray (32-2-1, 15 KO), miał spory zapas, notując 75,4 kg.FURY: JA I HAYE MOGLIBYŚMY SPRZEDAĆ DWA MILIONY PPV

David Haye (26-2, 24 KO) trenuje pod okiem okiem nowego trenera - Shane'a McGuigana, i szykuje się do powrotu na ring po długiej, ponad trzyletniej przerwie. Takim obrotem spraw wcale nie jest zdziwiony Adam Booth, czyli człowiek, który poprowadził go do największych sukcesów, w tym mistrzostwa świata królewskiej kategorii.