Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-07

 NA ŻYWO: III OTWARTE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI - KONIUSZA

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Hali Sportowej w Koniuszy, gdzie młodzi adepci trudnej sztuki pięściarskiej zaprezentują swoje umiejętności i zweryfikują dotychczasowe wyszkolenie w cyklicznym, otwartym małopolskim turnieju Grand Prix 2015 (zestawienie walk w rozwinięciu). Zapraszamy do obejrzenia materiału video. Przypomnijmy, że w trakcie relacji na gorąco - tuż po powrocie z gali w Kazaniu - skomentuje swój występ Mariusz Wach, który gości na małopolskiej imprezie.

LETR DLA JEŻEWSKIEGO, BORUTA Z HRAMYKĄ

Pomimo niepowodzeń Władimir Letr (5-5, 2 KO) nie zamierza składać broni. Wkrótce czeka go bardzo ważna walka, która być może zadecyduje o przyszłości, zarówno jego, jak i jego rywala. Za pięć tygodni podczas gali w Radomiu rywalem czterokrotnego mistrza Polski będzie niepokonany Nikodem Jeżewski (11-0-1, 6 KO).


WAŻENIE: BRADLEY-RIOS I ŁOMACZENKO-KOASICHA

Brandon Rios (33-2-1, 24 KO) co prawda na raty, ale uzyskał wymagany limit kategorii półśredniej. Broniący pasa federacji WBO Timothy Bradley Jr (32-1-1, 12 KO) nie miał najmniejszych problemów i zrobił wagę z funtem zapasu (146). W innym pojedynku mistrzowskim Wasyl Łomaczenko (4-1, 2 KO) oraz pretendujący do tytułu WBO Romulo Koasicha (25-4, 15 KO) wykręcili limit dywizji piórkowej, notując zgodnie po 125,6 funta. Poniżej wideo.
ROACH: JESTEM GOTOWY TRENOWAĆ CHAVEZA JR

Klan Chavezów, sfrustrowany regresem formy Julio juniora, chce, aby trenowaniem niesfornego Meksykanina ponownie zajął się znany z twardej ręki Freddie Roach. Słynny szkoleniowiec, pomimo nie najlepszych doświadczeń z pięściarzem z Culiacan, wciąż widzi w nim potencjał i zapowiedział, że chętnie zasiądzie z Julio i jego słynnym ojcem do rozmów.
JOSHUA I WHYTE PEWNI SWEGO

Od czasu do czasu Lennox Lewis czynnie uczestniczy w treningach niektórych zawodników. Wspomagał wcześniej Davida Price'a, a teraz sporadycznie udziela wskazówek Anthony'emu Joshule (14-0, 14 KO). Mistrza olimpijskiego z Londynu czeka teraz wyczekiwany rewanż z Dillianem Whyte'em (16-0, 13 KO) za porażkę w czasach amatorskich w 2009 roku.NA ŻYWO: XX MIĘDZYNARODOWY 'ZŁOTY ŻUBR' 2015 HAJNÓWKA

Międzynarodowe walki sparingowe, dla rozgrzewki, otworzyły XX Turniej w Hajnówce. Zestawienie pojedynków i wyniki w rozwinięciu. Zapraszamy także jutro na godzinę 10:00. Przypominamy, że komentarz na żywo w wykonaniu redaktora Piotra Jagiełło, będzie towarzyszył nam przez cały, bogaty w walki we wszystkich kategoriach wiekowych zawodników i zawodniczek z Polski oraz Litwy i Łotwy. Dziś start walk turniejowych od godziny 18:00 - wyniki na bieżąco w rozwinięciu