LETR DLA JEŻEWSKIEGO, BORUTA Z HRAMYKĄ

Pomimo niepowodzeń Władimir Letr (5-5, 2 KO) nie zamierza składać broni. Wkrótce czeka go bardzo ważna walka, która być może zadecyduje o przyszłości, zarówno jego, jak i jego rywala. Za pięć tygodni podczas gali w Radomiu rywalem czterokrotnego mistrza Polski będzie niepokonany Nikodem Jeżewski (11-0-1, 6 KO).

- Jesteśmy na tak z Mariuszem Grabowskim. To będzie osiem rund, umowny limit i gala Tymex Boxing Promotion w grudniu w Radomiu - mówi Dariusz Snarski, trener i promotor Letra w jednej osobie. - Mam nadzieję, że Władimir udowodni kibicom, iż pojedynek z Marcinem Brzeskim to było nieporozumienie. Ten chłopak nie powinien walczyć w wadze ciężkiej, skoro sam waży na co dzień niespełna 95 kg. Ale nawet mimo tego, do momentu przerwania walki wszystko na kartach punktowych było jeszcze do wygrania. Dla obu zawodników będzie to poniekąd walka o przyszłość w każdej z grup - dodał "Snara".

Ponadto Patryk Boruta (1-0), który niedawno udanie zadebiutował w gronie zawodowców, skrzyżuje rękawice z Andriejem Hramyką (10-14-3, 9 KO). Pojedynek odbędzie się na dystansie czterech rund w wadze półśredniej.

- Patryk co walkę będzie miał podniesioną poprzeczkę. Wiem na co go stać, dlatego na pewno nie będzie spotykał się ze Słowakami padającymi bez ciosów. Każdy start powinien być nauką dla tego 18-latka - dodał szef grupy Wschodzący Białystok Boxing Team.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 07-11-2015 16:50:00 Pamietacie jeszcze tego Letra?

https://www.youtube.com/watch?v=tFCTPQm9Cgs

Chlopak naprawde niezle sie kiedys ruszal I dobrze zapowiadal....szkoda.


 Autor komentarza: G0ral
Data: 07-11-2015 16:55:48 
A ten Patryk Boruta to zremisował, ale wygrał? Jakim cudem?
 Autor komentarza: SGFight
Data: 07-11-2015 20:38:44 
bokser.org kłamał a szkoda gadac
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 08-11-2015 16:37:43 
Taka mała ciekawostka jest tak, że Letr wygrał kiedyś przed czasem z Jeżewskim w amatorce ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.