Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-06

 
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY 2015 KOŁOBRZEG

Zapraszamy na największą w tym roku imprezę pięściarską w Polsce! Młodzieżowe Mistrzostwa Europy startują już za dwa tygodnie w Kołobrzeskiej Hali Milenium. Wszyscy kibice pięściarstwa mogą zarezerwować sobie czas na emocjonujące pojedynki "najlepszych z najlepszych" Starego Kontynentu - dokładny program w rozwinięciu.ŁAPIN: KUDRIASZOW MUSI ZAPOMNIEĆ O GŁOWACKIM

Obóz Dmitrija Kudriaszowa (18-1, 18 KO) wybiegał już myślami do walki o pas z Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO), tymczasem Rosjanina szybko zastopował skazywany na pożarcie Olanrewaju Durodola (22-2, 20 KO). Teraz, podkreśla trenera Polaka Fiodor Łapin, walka Głowacki-Kudriaszow nie ma już sensu.


WIELKI MECZ w JAWORZNIE

Zapowiada się świetne widowisko. Wielokrotnie byliśmy świadkami, jak kibice - wypełniający po brzegi trybuny - gromko dopingowali swoich 'idoli ringu' w międzynarodowych potyczkach. Tym razem naprzeciw zgranego zespołu z Jaworzna zobaczymy reprezentantów Holandii.


EWA PIĄTKOWSKA: MUSZĘ BYĆ SZYBSZA I NIE WDAWAĆ SIĘ W BÓJKĘ

- Cieszę się, że jeszcze w tym roku stanę do najważniejszej walki w mojej karierze. Niemka dysponuje mocnym ciosem. Nie mogę niepotrzebnie wdawać się w bójkę - przyznaje Ewa Piątkowska (7-1, 4 KO), która już za trzy tygodnie podczas gali w Rzeszowie stanie przed pierwszą w karierze szansą wywalczenia poważnego trofeum, w tym wypadku mistrzostwa Europy. Rywalką popularnej "Tygrysicy" będzie doświadczona Marie Riederer (15-3-1, 10 KO).