Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-01

 


SZKOLENIE TRENERÓW - KARLINO 2015

Firma RÓŻA Professional Coach GROUP we współpracy z Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu zapraszają chętnych do udziału w szkoleniu na stopień instruktora sportu w boksie oraz dla instruktorów boksu - trenera kl. II w boksie. Zgłoszenie skierowane jest do: Ludzi związanych z boksem, kick-boxingiem, MMA i wszystkich, którzy czują się na siłach (w programie "NAJNOWSZE NOWINKI" przygotowania fizycznego i sposobu odżywiania się).ALLACHWERDIJEW, CHERRY I PEDRAZA NA OSTATNIEJ KONFERENCJI

- On z pewnością spróbuje rozgrywać swoje gierki, ale to ja mu narzucę swoje - mówi zmotywowany Chabib Allachwerdijew (19-1, 9 KO), który pojutrze na ringu w U.S. Bank Arena w Cincinnati skrzyżuje rękawice z Adrienem Bronerem (30-2, 22 KO). W stawce będzie wakujący tytuł mistrza świata kategorii junior półśredniej według federacji WBA.


WIDEO: MULLENBERG vs BUATSI

Przed nami Mistrzostwa Świata. A przecież dopiero co pasjonowaliśmy się zmaganiami na ME. W Samokovie srebrny medal w wadze półciężkiej zdobył Peter Mullenberg (-81kg) i to on będzie jednym z faworytów w Doha. Zobaczcie półfinałowe zwycięstwo Holendra nad Joshuą Buatsi.


RANKING P4P: WŁAD, KRUSHER I GGG NA PODIUM

Nawet jeśli Floyd Mayweather (49-0, 26 KO) oficjalnie zakończył karierę jedynie po to, by w maju 2016 roku z wielką pompą wrócić na ring po jubileuszowe pięćdziesiąte zwycięstwo, to jego oficjalną decyzję należy uszanować. Trzeba zatem wybrać sukcesora ustępującego króla boksu zawodowego.


'THRILLA IN MANILA' 40 LAT TEMU

Dokładnie 40 lat temu doszło do walki, która zwieńczyła epicką trylogię zmagań Muhammada Alego i Joe Fraziera. Groteskowy dyktator Filipin Ferdinand Marcos zorganizował 1 października 1975 roku w Quezon City niedaleko stolicy kraju Manili imponującą galę, na której w walce wieczoru zmierzyli się w ringu dwaj wielcy rywale, a stawką pojedynku były pasy WBC i WBA w wadze ciężkiej.