13 LISTOPADA WALKA RODRIGUEZA Z SEALSEM

Redakcja, Boxingscene

2015-10-01

Edwin Rodriguez (27-1, 18 KO) odprawił już w tym roku jednego niezwyciężonego wcześniej zawodnika, a 13 listopada podczas gali PBC w Biloxi stanie naprzeciw Michaela Sealsa (19-0, 14 KO). Pojedynek za oceanem pokaże stacja Spike.

- To okazja by udowodnić, że należę do elity wagi półciężkiej. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla Sealsa liczy się tylko wygrana i wyjdzie do ringu z takim zamiarem. Mnie z kolei zwycięstwo przybliży znacznie do spotkania o mistrzostwo świata. Taki obrałem sobie cel i nikt ani nic mnie przed realizacją jego nie powstrzyma - powiedział pięściarz z Dominikany.

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. Otworzyła się przede mną okazja, by pokazać światu swój talent. Kiedy więc zabrzmi pierwszy gong, z pewnością będę odpowiednio przygotowany - odparł Seals, który ma na rozkładzie punktową wygraną nad DeAndrey Abronem oraz nokaut w pierwszej rundzie na Byronie Mitchellu.

- Lepszy z tej dwójki powinien ustawić się w kolejce do walki z Adonisem Stevensonem o mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Spodziewamy się fajerwerków z obu stron - dodał Lou DiBella, promotor imprezy.