13 LISTOPADA WALKA RODRIGUEZA Z SEALSEM

Edwin Rodriguez (27-1, 18 KO) odprawił już w tym roku jednego niezwyciężonego wcześniej zawodnika, a 13 listopada podczas gali PBC w Biloxi stanie naprzeciw Michaela Sealsa (19-0, 14 KO). Pojedynek za oceanem pokaże stacja Spike.

- To okazja by udowodnić, że należę do elity wagi półciężkiej. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla Sealsa liczy się tylko wygrana i wyjdzie do ringu z takim zamiarem. Mnie z kolei zwycięstwo przybliży znacznie do spotkania o mistrzostwo świata. Taki obrałem sobie cel i nikt ani nic mnie przed realizacją jego nie powstrzyma - powiedział pięściarz z Dominikany.

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. Otworzyła się przede mną okazja, by pokazać światu swój talent. Kiedy więc zabrzmi pierwszy gong, z pewnością będę odpowiednio przygotowany - odparł Seals, który ma na rozkładzie punktową wygraną nad DeAndrey Abronem oraz nokaut w pierwszej rundzie na Byronie Mitchellu.

- Lepszy z tej dwójki powinien ustawić się w kolejce do walki z Adonisem Stevensonem o mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Spodziewamy się fajerwerków z obu stron - dodał Lou DiBella, promotor imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 02-10-2015 09:15:55 
Mam nadzieje, ze Rodriguez zacznie walczyc z czolowka polciezkiej, zobaczymy na co go stac. W supersredniej pokazal sie z dobrej strony. Tutaj jest kilku naprawde dobrych piesciarzy ktorzy mogliby przetestowac Rodrigueza. Zapewne znokautuje Sealsa, dla ktorego to bedzie najwieksze wyzwanie w dotychczasowej karierze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.