ŁAPIN: CHCEMY, ŻEBY GŁOWACKI WRÓCIŁ W STYCZNIU

Pod koniec października powrót do treningów, a na początku roku powrót na ring - tak w skrócie przedstawiają się plany obozu mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO).

We wrześniu "Główka" przeszedł operacje nadgarstka i łokcia. - Sądziliśmy, że urazy są poważniejsze, ale operacje się udały, a teraz Krzysztofa czekają trzy tygodnie rehabilitacji. Nie będziemy się spieszyć, chcemy, aby Głowacki całkowicie wyzdrowiał. Pod koniec października znowu będziemy trenować. Kolejna walka odbędzie się w styczniu lub lutym, wolimy styczeń. Za wcześnie, by mówić o rywalu. Teraz interesuje nas tylko zdrowie Krzysztofa - powiedział trener pięściarza z Wałcza, Fiodor Łapin.

Głowacki w połowie sierpnia odebrał pas WBO Marco Huckowi. W najnowszym rankingu tej federacji pierwsze miejsce zajmuje ukraiński mistrz olimpijski Aleksander Usyk. Za nim są Huck, Tony Bellew, Noel Gevor i Dmitrij Kudriaszow, którego Rosjanie chętnie widzieliby w starciu z Polakiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 01-10-2015 11:03:34 
Glowacki powinien spokojnie skupic sie na powrocie do zdrowia. Potem tak dobierac sobie rywali, zeby zarobic odpowiednie pieniadze. Z wymienionego grona bokserow dobrym wyborem bylby Bellew i starcie w Londynie. Glowacki zmiecie go z ring i zarobi dobre pieniadze. Walki w Rosji to zawsze wieksze ryzyko, ale mysle, ze pokonujac w takim stylu Hucka pokazal, ze to jego trzeba sie obawiac a nie odwrotnie.
 Autor komentarza: trucker
Data: 01-10-2015 11:56:22 
Wracaj do zdrowia Mistrzu...

Chętnie bym zobaczył Główke już w ringu...
 Autor komentarza: royler
Data: 01-10-2015 12:17:30 
Najważniejsze, aby Główka powrócił do zdrowia i żeby dał nam dużo niezapomnianych chwil. Pod warunkiem starć z mocnymi przeciwnikami- to jest bardzo ważne bo po pierwsze walcząc z TOP zarobi, po drugie emocje. Nie jestem za dobieraniem przeciwników- aby pas trzymać jak najdłużej. Ani wśród obcokrajowców, a tym bardziej wśród Polaków.
Myślę, że kierunek USA na teraz i niedaleką przyszłość jest wskazany, a później marsz na Rosję.
 Autor komentarza: trucker
Data: 01-10-2015 17:34:40 
royler...

Royler myślałem ze znów dostałeś bana:) Powracasz jak feniks z popiołów...

Pozdro...Na Mathysse obecność obowiązkowa:) Bo jak nie to org wysadzi wrocław w popiuł..xD:):):)
 Autor komentarza: royler
Data: 01-10-2015 18:21:33 
trucker..
Dostałem ostrzeżenie.. jak najbardziej uczciwie, bo byłem podpity i nie zachowałem się możliwie.

Będę ;-)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 01-10-2015 23:36:23 
roycer

nie boj dupy tez mialem bana na 24 h
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.