Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-06

 JONES JR NIE STAWIŁ SIĘ NA LOTNISKU, ANGLICY ZAWIEDZENI

Potwierdziły się słowa Władimira Hriunowa, który oznajmił przed kilkoma dniami, że Roy Jones Jr (62-8, 45 KO) ma "lepsze rzeczy do roboty" niż walka w Wielkiej Brytanii. Amerykanin nie stawił się w sobotę na lotnisku, z którego miał się udać do Anglii, i jego planowana na 12 września potyczka z Tonym Moranem (15-6, 5 KO) została oficjalnie odwołana.FURY: WYRWĘ KLICZCE SERCE I GO NIM NAKARMIĘ

Tyson Fury (24-0, 18 KO) zapowiada, że ma inną taktykę niż wszyscy ostatni rywale Władimira Kliczki (64-3, 53 KO), dlatego jest tak pewny sukcesu w starciu z hegemonem wagi ciężkiej. Na czym owa taktyka polega? - Po prostu stanę naprzeciw niego, wyrwę mu serce i go nim na karmię - mówi Anglik.


MŁODZIŃSKI ZWYCIĘŻA NA WĘGRZECH, RESZTA POLAKÓW RÓWNIEŻ

Kamil Młodziński (7-0-1, 5 KO) udanie powrócił na zawodowe ringi po ponad 3-letniej przerwie. Pięściarz z Jaworzna i były podopieczny Roberta Kopytka zwyciężył podczas wczorajszej gali na Budapeszcie gospodarza Alexandra Farkasa (2-12, 1 KO). Ale to nie koniec. Inni polscy zawodnicy, którzy wystąpili kilkanaście godzin temu na Węgrzech również dopisali do swoich rekordów zwycięstwa.