WŚCIEKŁY FEIGENBUTZ, STURM RADZI, ABY WALCZYŁ Z KIMŚ Z CZOŁÓWKI

Vincent Feigenbutz (20-1, 19 KO) jest wściekły z powodu decyzji władz WBA, które postanowiły jego kosztem doprowadzić do walki rewanżowej pomiędzy Felixem Sturmem (39-5-3, 18 KO) a Fiodorem Czudinowem (13-0, 10 KO).

Feigenbutz miał otrzymać mistrzowską szansę, za sprawą której mógłby się stać najmłodszym niemieckim mistrzem świata w historii, na początku grudnia. Kontrakt podpisano już w lipcu Przed kilkoma dniami federacja WBA postanowiła jednak, że o regularny pas w wadze super średniej, który Czudinow w maju odebrał Sturmowi, ponownie zaboksują Rosjanin i doświadczony Niemiec.

- Jestem zawiedziony i porządnie wkurzony. Trenowałem już do walki o tytuł - powiedział 19-latek. Promująca go grupa Sauerland nie zgadza się z decyzją WBA i zapowiada, że będzie walczyć, aby to jednak Feigenbutz przystąpił do mistrzowskiej potyczki. - Jeżeli zajdzie taka potrzeba, złożymy pozew - powiedział Chris Meyer, menedżer generalny niemieckiej grupy.

Sturm komentuje sprawę krótko: - Nie rozumiem tego zamieszania. Vincent powinien najpierw zmierzyć się z kimś z czołówki. Ja walczę z najlepszymi od 2003 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-09-2015 14:26:51 
Trochę nie rozumiem tego pośpiechu u Feigenbutza..Chłopak od walk z Polakami zrobił spory progres, ale ciągle ma kilka przywar..
Akurat ta rada Sturma może mu wyjść na zdrowie..
 Autor komentarza: rondobry
Data: 06-09-2015 14:42:25 
Niemcy,WBA i ich problemy odc nr 21423543534
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 06-09-2015 15:25:08 
"Feigenbutz miał otrzymać mistrzowską szansę, za sprawą której mógłby się stać najmłodszym niemieckim mistrzem świata w historii, na początku grudnia. Kontrakt podpisano już w lipcu Przed kilkoma dniami federacja WBA postanowiła jednak, że o regularny pas w wadze super średniej, który Czudinow w maju odebrał Sturmowi, ponownie zaboksują Rosjanin i doświadczony Niemiec."

O pas regularny redakcjo... Więc nawet jak by go zdobył to byłby dupą, a nie mistrzem. Jak możecie powielac te bzdury jakoby szmatka "regular" czyniła mistrzem świata. podobnie jest z Brahmerem.
 Autor komentarza: bolos
Data: 06-09-2015 17:32:06 
Rzygać się chce jak się słucha o tym WBA regular. W żadnym innym sporcie nie ma takich cyrków żeby było kilku mistrzów świata, a w boksie nie dość ,że są cztery federacje t to jeszcze w WBA jest dwóch mistrzów, śmiech na sali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.