Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-22

 MARCIN BRZESKI ZACZYNA SPARINGI Z ADAMKIEM

- Bardzo się cieszę, że mogę potrenować wspólnie z tak wybitnym pięściarzem jakim jest Tomek. Co tu dużo mówić, to dla mnie ogromny bagaż doświadczeń. Wszystko zawdzięczam mojemu promotorowi Mariuszowi Grabowskiego, to właśnie dzięki niemu mogę tam jechać - mówi nowy nabytek stajni Tymex Boxing Promotion, Marcin Brzeski (5-0, 3 KO), który już na dobre zamierza zająć się zawodowym boksem.


TOMASZ GARGULA: MAM TWARDĄ GŁOWĘ

- Głowę mam twardą. Wiem o tym, gdyż kilka razy miałem okazję się o tym przekonać - nie ukrywa Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO), który w ostatni weekend września podczas gali PBN ma skrzyżować rękawice z Maciejem Miszkiniem (17-3, 4 KO). Lecz żeby do tej konfrontacji doszło, dziś musi najpierw odprawić Sebastiana Skrzypczyńskiego (11-10-2, 5 KO). Póki co zapraszamy Was do naszego wywiadu z Gargulą.'KARTY WSTYDU'

- Karty wstydu - tak nazwał rzeczy po imieniu Mateusz Borek, komentując skandaliczną punktację w "remisowej" walce Piotra Gudela (3-1-1) z Marcem Vidalem (4-1-4, 1 KO).FONFARA-CLEVERLY: W ROZPISCE WALKA KAMEDA vs KONO

Informowaliśmy już Was o tym, że 16 października na ringu w Chicago kolejny pojedynek stoczy Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO). Stawką jego potyczki z Nathanem Cleverlym (29-2, 15 KO) będzie międzynarodowy pas WBC wagi półciężkiej. "Polski Książę" przebywa już od kilku dni w Houston, gdzie rozpoczął obóz przygotowawczy do tej walki.
WIDEO: TOMASZ ADAMEK NA WORKU

Bez wątpienia Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) jest dziś w lepszej formie niż był na tym samym etapie przygotowań przed poprzednim startem. Prezentujemy Wam jego pracę na worku, a już wkrótce na łamach BOKSER.ORG obszerny wywiad z "Góralem".


BIJĄ SIĘ NAD MORZEM

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego Seaside Boxing Show w przepięknej nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje. W walce wieczoru zobaczymy starcie Michała Cieślaka (8-0, 4 KO) z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO). Stawką będzie wakujący pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze junior ciężkiej.