Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-25

 


MARCO HUCK: ZAMIERZAM WRÓCIĆ DO WAGI CIĘŻKIEJ

Pewność siebie bije od Marco Hucka (38-2-1, 26 KO), przechodząca momentami wręcz w pychę i butę. Wieloletni mistrz świata kategorii cruiser federacji WBO mówi dużo o innych rzeczach, ale jakoś nie specjalnie o czekającej go 14 sierpnia w Newark potyczce z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO), oficjalnym pretendentem.


MOJE SPOTKANIE Z NADJIBEM MOHAMMEDIM

Już za kilka godzin Nadjib Mohammedi (37-3, 23 KO) wyjdzie do ringu w Mandalay Bay Resort & Casino w Las Vegas by stawić czoła postrachowi wagi półciężkiej, Siergiejowi Kowaliowowi (27-0-1, 24 KO). Jeśli są jeszcze niezdecydowani, czy warto wstać w środku nocy na tę walkę, spróbuję ich teraz przekonać...


TARVER: NIE MA MOWY BY ON MNIE WYBOKSOWAŁ

- Nie muszę już dusić kilogramów, tak jak to było w wadze półciężkiej, dlatego właśnie jestem w szczytowej formie i wnoszę do ringu to co mam najlepsze - przekonuje już mocno wiekowy, 46-letni Antonio Tarver (31-6, 22 KO), który 14 sierpnia w Newark, gdzie zaboksują też Głowacki, Szpilka, Sulęcki i Łaszczyk, w głównej walce wieczoru skrzyżuje rękawice ze Stevem Cunninghamem (28-7, 13 KO).


MARIUSZ WACH: MOGĘ WALCZYĆ Z KAŻDYM, MI TO OBOJĘTNE

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) jeszcze oficjalnie nie poznał nazwiska zagranicznego rywala, z którym przyjdzie się mu zmierzyć 26 września w Łodzi podczas kolejnej gali z cyklu Polsat Boxing Night. Rozpatrywane są w tej chwili już tylko dwie kandydatury - Cieszę się, że w końcu zaboksuję na tej imprezie, a z kim, to jest mi już obojętne - zapewnia były pretendent do tytułu wszechwag.

KOWALIOW vs MOHAMMEDI OD 3:00 W POLSAT SPORT

Dziś w nocy do kolejnej obrony tytułów mistrza świata WBA Super, WBO oraz IBF w wadze półciężkiej przystąpi rosyjski niszczyciel Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO). Jego rywalem będzie obowiązkowy pretendent Nadjib Mohammedi (37-3, 23 KO), który wygrał ostatnich trzynaście walk.


WIDEO: NADJIB MOHAMMEDI I JEGO TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY

Nadjib Mohammedi (37-3, 23 KO) za kilkanaście godzin spotka się z Siergiejem Kowaliowem w potyczce o trzy pasy mistrzowskie wagi półciężkiej. Przy tej okazji poszperaliśmy w naszym archiwum i złożyliśmy film z treningu wytrzymałościowego Francuza, który nakręciliśmy w Dzierżoniowie, gdzie gościł w zeszłym roku przy okazji sparingów z Mateuszem Masternakiem.


W NIEDZIELĘ WRACA OSTATNI POGROMCA MAYWEATHERA JR

46-letni Serafim Todorow (5-1, 1 KO) nie porzuca marzeń o spotkaniu z Floydem Mayweatherem Jr (48-0, 26 KO). Dlaczego ten wyboksowany "dziadek" miałby dostać taką szansę? Ano dlatego, że to właśnie on jako ostatni pokonał Amerykanina - jeszcze w czasach boksu olimpijskiego. Tylko kto chciałby to obejrzeć?
KTO DLA GOŁOWKINA, CZYLI O CZYM MARZĄ KIBICE

Siejąca popłoch i zniszczenie bestia z Kazachstanu - Giennadij Gołowkin (33-0, 30 KO), znowu wyrusza na polowanie. Zaledwie dwa miesiące temu 33-letni czempion WBA Super World i WBC Interim wagi średniej zdemolował Williego Monroe Jr, a już rozgląda się za kolejną ofiarą. Przedstawiamy Wam listę czterech zawodników, z którymi Giennadij stworzyłby z pewnością trzymające w napięciu thrillery.SAUNDERS ZROBIŁ SWOJE

Billy Joe Saunders (22-0, 12 KO), oficjalny pretendent do tytułu federacji WBO wagi średniej, na rozgrzewkę przed walką mistrzowską w połowie września spotkał się z Yoannem Bloyerem (17-28-2, 3 KO).