Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-08

 MISTRZOWIE - PAMIĘTAMY I WALCZYMY

Prezentujemy krótką fotorelację wraz z podsumowaniem dwudniowych starć na ringu w Bydgoszczy. Klub Astoria przyjął reprezentantów Niemiec, Litwy i oczywiście Polski, dając kibicom możliwość podziwiania walk młodych następców podczas XII Memoriału im. Jerzego Adamskiego.


SANCHEZ: A KOGO POKONAŁ COTTO? WSZYSCY GO BIJĄ

Pytany o możliwą walkę z Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO), Portorykańczyk Miguel Cotto (40-4, 33 KO) często deprecjonuje osiągnięcia Kazacha i odpowiada pytaniem: a kogo on pokonał, żeby ze mną walczyć? Szkoleniowiec "GGG" Abel Sanchez postanowił odwrócić sytuację i zadać podobne pytanie "Junito".


JUŻ W NIEDZIELĘ GALA W POMIGACZACH

Olimpijczyk z Barcelony Dariusz Snarski odkrywa nowe miejsca dla boksu zawodowego. W najbliższą niedzielę na gali w Pomigaczach koło Białegostoku wystąpią jego najlepsi zawodnicy - czterokrotny mistrz Polski seniorów Władimir Letr (4-4, 2 KO) oraz medaliści MPS Robert Świerzbiński (14-4, 3 KO) i Tomasz Mazur (2-0-1, 1 KO) - wszyscy ze stajni Wschodzący Białystok Boxing Team.ARREOLA WRÓCI W LIPCU, TRENER MYŚLI O WALCE Z WILDEREM

Prawdopodobnie w drugiej połowie lipca na ring powróci Chris Arreola (36-4, 31 KO). "Koszmar", który z powodu kontuzji musiał odwołać swój występ na sobotniej gali w Carson, ma się zmierzyć z mniej wymagającym rywalem, a potem zaatakować czołówkę wagi ciężkiej - być może nawet pas WBC, który dzierży Deontay Wilder (33-0, 32 KO).


BETERBIJEW, ALVAREZ I RIVAS NA POKŁADZIE ALA HAYMONA

Niedawno pojawiały się nieprawdziwe plotki o rzekomych podchodach do walki Andrzeja Fonfary (27-3, 16 KO) z Arturem Beterbijewem (8-0, 8 KO). Ale bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiej konfrontacji, gdyż potężnie bijący Rosjanin związał się właśnie menadżerskim kontraktem z Alem Haymonem, który steruje również karierą "Polskiego Księcia".