MONROE JR WRÓCI NA HBO, CHCE REWANŻU Z GOŁOWKINEM

Willie Monroe Jr (19-2, 6 KO) przegrał w debiucie na antenie telewizji HBO z Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO), ale niedługo znowu wystąpi na gali transmitowanej przez potężną stację. - Chcą pokazać moją walkę we wrześniu lub październiku - mówi 28-latek.

Z Gołowkinem "Mongoose" przegrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie, ale chętnie zmierzyłby się z nim ponownie. - Bardzo chciałbym rewanżu, choć najpierw muszę pokonać kilku rywali, aby w ogóle obóz Gołowkina wziął taką opcję pod uwagę. Jestem gotowy na każdego, nie ma nikogo w wagach średniej i junior średniej, do kogo bym nie wyszedł - stwierdził, zaznaczając, że woli wyższą kategorię, ale w limicie 154 funtów również zaboksuje, jeżeli otrzyma ciekawą ofertę.

Monroe podkreślił też, że walka z Gołowkinem była niezwykle trudna ze względu na nietypowy sposób boksowania Kazacha. - On robi wiele rzeczy w starym stylu. Nie uderza cię na przykład na tułów, tylko bardziej w biodro, trafia w zginacza stawu biodrowego. Cała moja prawa noga była od tego sparaliżowana. Nie bił mnie w żebra czy brzuch. Po dwóch czy trzech rundach uderzeń w biodro nogi wysiadają - powiedział.

Dodał przy okazji, że nie podobało mu się zachowanie Gołowkina po walce, kiedy stwierdził, że pozwolił Amerykaninowi się trafiać, aby stworzyć lepsze show dla kibiców. - To było kłamstwo. Ludzie mają jednak różne priorytety i wygadują różne rzeczy, a ja nic na to nie poradzę - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlancNort
Data: 08-06-2015 12:32:47 
Porażka z Golovkinem nie zniszczyła mu kariery, a jedynie dała zainteresowanie HBO i dobre perspektywy. Opłaciło mu się wyjść do mistrza zamiast pompowac balonik i celowac w jakiś vacant lub regular. Życzę Monroe powodzenia.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 08-06-2015 14:04:35 
Drugi raz lanie,nie jest to atrakcyjna opcja dla GGG,on musi szukać wielkich nazwisk.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 08-06-2015 22:28:43 
Willie szanuj zdrowie bo masz tylko jedno a ggg pokaze ci ze dal sie trafiac koncac sie w runde i nie dajac ani razu trafic...
 Autor komentarza: CELko
Data: 09-06-2015 09:08:24 
Źle nie było kolejna próba tak za 3-4 lata i tyle :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.