Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-04

 


FOTORELACJA: KLICZKO I JENNINGS OKO W OKO

Władimir Kliczko (63-3, 53 KO) oraz Bryant Jennings (19-0, 10 KO) spotkali się po raz pierwszy promując zaplanowaną na 25 kwietnia w Nowym Jorku walkę o należące do Ukraińca pasy WBO/WBA/IBF wagi ciężkiej. Panowie popatrzyli sobie głęboko w oczy na szczycie Empire State Building. Ceny biletów do legendarnej hali Madison Square Garden wahają się od 100 do 1000 dolarów.

JAMES DOUGLAS: W REWANŻU ZLAŁBYM TYSONA JESZCZE BARDZIEJ

Pochodzący z Columbus w stanie Ohio James Douglas (38-6-1, 25 KO) już na zawsze zostanie zapamiętany jako sprawca jednej z największych niespodzianek w historii sportu. 11 lutego 1990 roku na ringu w Tokio skazywany na pożarcie "Buster" znokautował sensacyjnie niepokonanego wówczas Mikea Tysona (50-6, 44 KO) w dziesiątej odsłonie. Dzięki temu zwycięstwu odebrał "Bestii" trzy pasy mistrzowskie WBC, WBA i IBF, zasiadając w tak efektownym stylu na tronie wszechwag.
DeGALE: ZASTOPUJĘ DIRRELLA POD KONIEC WALKI

Po tym, jak Carl Froch zwakował pas IBF w wadze super średniej, coraz bardziej prawdopodobne jest, że o wakujący tytuł zaboksują James DeGale (20-1, 14 KO) i Andre Dirrell (24-1, 16 KO). Brytyjczyk nie wątpi, że wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko i zdobędzie upragnione mistrzostwo świata.
MARCIN MARCZAK SPROWADZA DO POLSKI BOKS BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW

Wybraliśmy się z kamerą do gdańskiego klubu bokserskiego Ring3City, gdzie pięściarz zawodowy Marcin Marczak (7-0, 3 KO) opowiedział nam o swym planie przeniesienia do Polski niezwykle popularnego w Wielkiej Brytanii boksu białych kołnierzyków. Pierwsza gala White Collar Boxing Night odbędzie się w sobotę 7 lutego. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!