PRZEMEK MAJEWSKI W RADOMIU, WCIĄŻ GOTÓW BY WYJŚĆ NA RING

Tydzień temu do swojego rodzinnego Radomia przyjechał Przemek Majewski (21-3, 13 KO). Głównym celem tej wizyty jest chęć odwiedzenia rodziny oraz przyjaciół, bo przecież popularny "The Machine" od lat mieszka na stałe za oceanem.

W najbliższy piątek o godzinie 18:00 zawodnik boksujący w wadze średniej w klubie Broń Radom przeprowadzi trening z zawodnikami trenującymi tam na co dzień. Przemek nie zapomina o swoich pierwszych trenerach, Adamie Jabłońskim oraz Adamie Wójciku.

- Pamiętam gdy jako 19-letni chłopak stawiałem pierwsze kroki w boksie - wspomina z uśmiechem radomianin.

Sam Majewski zdaje się być w  dobrej dyspozycji - Codziennie się ruszam - zapewnia. Zawodnik Global Boxing nie ukrywa, że jeśli zostaną spełnione pewne warunki, on chętnie zaboksowałby jeszcze i po raz kolejny spróbował swoich sił. A przecież w pewnym momencie był naprawdę wysoko notowany w światowych rankingach.

- Chciałbym jeszcze powalczyć, ale wszystko zależy od finansów - nie ukrywa.

Przypomnijmy, że Majewski pozostaje nieaktywny od stycznia 2014 roku, kiedy przegrał z Curtisem Stevensem przez TKO już w pierwszej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NakMuay
Data: 04-02-2015 12:57:49 
Majewski vs. Proksa
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 04-02-2015 14:22:58 
Eh..do Curtisa nie maja Polacy szczescia..ale Majewski to dal ciala strasznie..jego i Glazewskiego juz w ringu ogladac nie chce..
 Autor komentarza: trucker
Data: 04-02-2015 20:12:27 
wie ktos czym w tej chwili zajmuje sie majewski....bo pamietam ze on gdzies tam na budowie pracował i łączył z tym boks,puzniej zajmował sie tylko boksem w grupie kolodzieja a teraz??? wrócił na budowe???czy co??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.