Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-18

 


KOWALIOW-PASCAL NA TERENIE PRETENDENTA

Anonsowana w ostatnich dniach walka o mistrzostwo wagi półciężkiej pomiędzy Siergiejem Kowaliowem (26-0-1, 23 KO) a Jeanem Pascalem (29-2-1, 17 KO) odbędzie się 14 marca w Bell Centre w Montrealu, rodzinnym mieście pretendenta. Informację tę potwierdził Jean Bedard, promotor Kanadyjczyka.


TRENING KEITHA THURMANA

W zeszłą sobotę w Las Vegas utalentowany Keith Thurman (24-0, 21 KO) po raz kolejny udowodnił swoją przynależność do światowej czołówki wagi półśredniej. Zapewne wielu kibiców zastanawia się, skąd bierze się straszliwa siła ciosu Amerykanina i jego wysoka technika. Odpowiedź jest prosta  to ciężki reżim treningowy, któremu poddaje się Keith. Poniżej jego wieloletni trener Dan Birmingham zdradza sekrety przygotowań jednego z najefektowniejszych pięściarzy świata.ZHANG ZHILEI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Już 9 stycznia na antenie Fox Sports zadebiutuje grupa Roc Nation Sports sterowana przez rapera Jaya Z. Podczas gali w The Theater at Madison Square Garden w Nowym Jorku swój drugi zawodowy pojedynek stoczy chiński olbrzym, mający spore sukcesy w boksie olimpijskim Zhang "Big Bang" Zhilei (1-0, 1 KO).


WIDEO: NORBERT DĄBROWSKI NA TARCZY PAWŁA KŁAKA

W pewnym momencie wydawało się, że w najbliższą sobotę w Monachium obok Darka Sęka może pokazać się również Norbert Dąbrowski (16-2, 6 KO). Oferta finansowa okazała się jednak dla niego nie aż tak korzystna, więc popularny "Noras" nie zaboksuje już w tym roku. Prezentujemy Wam za to urywki z jego przygotowań do niedoszłej walki i tarczę z Pawłem Kłakiem, asystentem Andrzeja Gmitruka.


W SOBOTĘ STARCIE SĘK vs KRASNIQI

Sobotni występ Dariusza Sęka (21-1-1, 7 KO) będzie dla tego obiecującego zawodnika okazją do wskoczenia w szeregi światowej czołówki wagi półciężkiej. Jedyne co musi zrobić 28-latek z Tarnowa, to zwyciężyć na ringu w Monachium miejscowego faworyta, doświadczonego Robina Krasniqi (42-3, 16 KO). Zwycięzca tej ciekawie się zapowiadającej rywalizacji zabierze do domu prezenty w postaci pasów WBO International i WBA Continental.


STEVENSON I SUCHOCKI W LIMICIE

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą walką o mistrzostwo świata wagi półciężkiej według federacji WBC. Zarówno broniący pasa Adonis Stevenson (24-1, 20 KO) jak i pretendujący do niego Dimitrij Suchocki (22-2, 16 KO) uzyskali wymagany limit.ZOU SHIMING W MARCU O MISTRZOSTWO IBF Z RUENROENGIEM

Dwukrotny złoty medalista olimpijski Zou Shiming (6-0, 1 KO) stanie w najbliższej walce przed szansą zdobycia zawodowego mistrzostwa świata. Chińczyk zmierzy się 7 marca w Makau z czempionem IBF w wadze muszej Amnatem Ruenroengiem (14-0, 5 KO). Walka, o której mówiło się już od jakiegoś czasu, została oficjalnie potwierdzona.

WŁODARCZYK: W MOIM ŻYCIU DZIAŁO SIĘ WIELE

Od dawna mówi się o kłopotach w życiu prywatnym Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO). Brak spokoju w życiu rodzinnym zdaniem samego pięściarza był głównym powodem niepowodzeń w ringu i utraty pasa federacji WBC kategorii junior ciężkiej. Dziś "Diablo" otwarcie mówi o swoich zawirowaniach.