Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-18

 


PUCHAR FENIXA Z NOWY PARTNEREM

Znana głównie z gal mieszanych sztuk walki marka Pit Bull West Coast została oficjalnym partnerem sobotniej, trzeciej już edycji Pucharu Fenixa. Poznańska marka za sprawą właściciela Filipa Flaczyńskiego postanowiła wesprzeć najlepszych zawodników turnieju i ufundowała dla nich nagrody rzeczowe w postaci odzieży.


THABISO MCHUNU: CHCĘ WŁODARCZYKA I JEGO PAS WBC

Thabiso Mchunu (16-1, 11 KO) w najbliższą sobotę stoczy w Mashantucket pojedynek na antenie państwowej stacji NBC Sports Network, mając za rywala Garretta Wilsona (13-7-1, 7 KO). Stawką tej potyczki będzie należący do pięściarza z RPA pas mistrza Ameryki Północnej, ale on już sięga myślami w przyszłość. Jego celem jest mistrzostwo świata i nasz jedyny aktualnie champion - Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO).
WAŻENIE: CIEŚLAK vs ABDOUL

To nie będzie walka wieczoru, ale jutro kibiców w Radomiu zapewne najbardziej elektryzować będzie potyczka ich krajana - Michała Cieślaka (6-0, 3 KO), który spotka się z niezwykle doświadczonym Ismailem Abdoulem (54-30-2, 20 KO). Dziś obaj stanęli twarzą w twarz podczas ważenia, a my prezentujemy Wam wideo z tej ceremonii.


WAŻENIE: SYROWATKA vs JANIK

Zdaniem niektórych Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) jest najzdolniejszym polskim pięściarzem młodego pokolenia. Jutro naprzeciw niego stanie rodak - Łukasz Janik (12-6-1, 6 KO), a dziś obaj panowie spojrzeli sobie w oczy podczas ważenia. Zobaczcie jak to wyglądało.
MAYWEATHER WRÓCI 2 MAJA, SPORE ZMIANY W JEGO DRUŻYNIE!

- Kiedy jakieś osoby czynią pewne kroki bez uprzedniej konsultacji ze mną, moim zdaniem nadchodzi pora, by nasze drogi się rozeszły. Kiedy w maju będziecie więc oglądać odcinki All Access przed kolejną walką, zobaczycie w moim sztabie zupełnie nowych ludzi. Będzie sporo zmian  zapowiada niespodziewanie Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO). A zmiany naprawdę mogą być poważne.


WAŻENIE: RUSIEWICZ vs TRZCIŃSKI

Całkiem niedawno Łukasz Rusiewicz (15-18, 7 KO) i Damian Trzciński (2-1, 1 KO) spotkali się w walce niepunktowanej. Jutro w Radomiu będzie już wszystko normalnie i sędziowie ocenią ten pojedynek. Póki co dziś panowie spotkali się na ceremonii ważenia.


WAŻENIE: DĄBROWSKI vs GRAFKA

Do ciekawej konfrontacji w kategorii super średniej dojdzie jutro w Radomiu, gdzie rękawice skrzyżują Norbert Dąbrowski (15-2, 6 KO) i znacznie lepszy niż wskazuje na to rekord Bartłomiej Grafka (10-10-1, 4 KO). Dziś spotkali się podczas oficjalnej ceremonii ważenia, a my prezentujemy Wam nagranie z tego wydarzenia.


WAŻENIE PRZED GALĄ W RADOMIU

Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) okazał się nieznacznie lżejszy od Mohameda Belkacema (21-7-1, 9 KO) podczas ceremonii oficjalnego ważenia przed jutrzejszą galą w Radomiu. Polak wniósł na skalę 79,5 kg, natomiast jego rywal 80,2 kg.


SOTO Z HERRERĄ 6 GRUDNIA?

Humberto Soto (65-8-2, 35 KO) sprawił już w swojej karierze wiele niespodzianek, zdobywając przy okazji tytuł mistrza świata kategorii piórkowej, super piórkowej i lekkiej, teraz zaś podbija dywizję junior półśrednią.CHUDECKI: MAM NADZIEJĘ, ŻE SYROWATKA PAMIĘTA O LIMICIE 63 KG

- Nic nie jest jeszcze podpisane, ale wszystko na to wskazuje, że zaboksuję z Syrowatką w Krakowie. Promotor powiedział, że na 99 procent walczę z nim - mówi w rozmowie z Bokser.org przymierzany do występu podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO). Na przeciwnika dla poznaniaka ma zostać desygnowany inny polski pięściarz, podopieczny Andrzeja Gmitruka, Michał Syrowatka (9-0, 2 KO)KLICZKO: NIECH LEPIEJ BRIGGS NIE KUSI LOSU

Przygotowujący się do kolejnego występu Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) oznajmił, że nie myśli na razie o walce z robiącym dużo szumu wokół swojej osoby Shannonem Briggsem (56-6-1, 49 KO). Ostrzegł jednak Amerykanina, który twierdzi, że odzyska dla swojego kraju mistrzostwo wagi ciężkiej, aby uważał, o co się prosi.


MOLINA: STAĆ MNIE NA POKONANIE MAYWEATHERA

Carlos Molina (22-5-2, 6 KO) w pierwszej obronie tytułu mistrza świata federacji IBF kategorii junior średniej 11 października spotka się z Corneliusem Bundrage'em (33-5, 19 KO). Ale Meksykanin, który ma już chyba za sobą problemy prawno-osobiste, sięga myślami w przyszłość, licząc na unifikację w swojej dywizji.


WAŻENIE: SĘK vs BELKACEM

Jak już Was informowaliśmy, Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) okazał się nieznacznie lżejszy od Mohameda Belkacema (21-7-1, 9 KO) podczas dzisiejszej ceremonii przed jutrzejszą galą w Radomiu. Teraz prezentujemy wideo z ich ceremonii ważenia.