PACQUIAO: MAYWEATHER TYLKO GADA, MĘCZĄ MNIE JEGO WYMÓWKI

Redakcja, scmp.com

2014-09-18

Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) ma już dość wymówek Floyda Mayweathera Jr (47-0, 26 KO). Filipińczyk jest gotowy z nim walczyć w każdej chwili i zapewnia, że jeżeli do wyczekiwanej od lat batalii nigdy nie dojdzie, to wyłącznie przez Amerykanina.

- On tylko gada. Do tej pory nie zgodził się na walkę ze mną. Woli paplać, a powinien w końcu wejść ze mną do ringu – mówi "Pacman".

Mayweather podkreślał w ostatnich latach, że do ringu z Filipińczykiem wejdzie dopiero wtedy, gdy od organizacji pojedynku zostanie odsunięty Bob Arum, jego były promotor, który od lat współpracuje z Pacquiao. "Money" ma złe wspomnienia związane z Arumem i już nigdy nie chce robić z nim interesów.

Zobacz: ZOSTAŁO IM JUŻ TYLKO JEDNO

- Męczą mnie wymówki Mayweathera. Jeżeli chce walczyć, wie, gdzie mnie znaleźć. Mogę z nim boksować w każdej chwili, w każdym miejscu – stwierdził Filipińczyk.

Dodał też, że nie był pod wrażeniem ostatniego występu niepokonanego Amerykanina. W nocy z soboty na niedzielę Mayweather wygrał jednogłośnie na punkty z Marocsem Maidaną (35-5, 31 KO), ale nie błyszczał jak za dawnych lat.

- Moim zdaniem Maidana wygrał tę walkę. Mayweather miał opuchnięte usta i całą twarz. Na Maidanie nie było śladu walki – powiedział pięściarz z Azji.

Pacquiao wróci na ring 22 listopada. Jego rywalem w Makau będzie Chris Algieri (20-0, 8 KO).