Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-24

 ADAMEK - SZPILKA. PROMO

W sieci pojawiają się kolejne filmiki promujące listopadowy pojedynek Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Wczoraj pokazaliśmy Wam jeden z nich, dziś prezentujemy kolejny. Adamek - Szpilka 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie.


MAYWEATHER: PIERWSZA WALKA Z MAIDANĄ BYŁA ŁATWA

Floyd Mayweather Junior (46-0, 26 KO) rozpoczął promocję przed zaplanowanym na 13 września rewanżem z Marcosem Rene Maidaną (35-4, 31 KO). Do drugiego spotkania pięściarzy ponownie dojdzie w słynnym MGM Grand w Las Vegas. Pierwsza potyczka była dla Amerykanina zaskakująco trudna, jednak on sam twierdzi, że w ringu nie miał problemów i szybko rozszyfrował styl Argentyńczyka.NIEPOKOJE TRENERA CHROBAKA

Otrzymaliśmy materiał prasowy od trenera klubu SAKO Gdańsk, który na własna rękę usiłuje rozwikłać zasady powoływania i działania trenerów kadry oraz zbadanie poziomu doświadczeń i kwalifikacji kandydatów na to najważniejsze stanowisko jakie przydziela Polski Związek Bokserski. Jedne Okręgi są zadowolone inne nie chcą dopuszczać trenera do swoich zawodników? O co chodzi?GEALE: TEAM GOŁOWKINA MYŚLI, ŻE TO BĘDZIE ŁATWA WALKA

Już w najbliższą sobotę w słynnym Madison Square Garden dojdzie do elektryzującego starcia w wadze średniej. Naprzeciw siebie staną mistrz WBA Super Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO) oraz Daniel Geale (30-2, 16 KO), który do niedawna piastował tytuł IBF. "Real Deal" jest pewien, że Kazach nie traktuje sobotniego wyzwania poważnie.


ADAM JABŁOŃSKI: CHCEMY WALKI CIEŚLAKA Z ZIMNOCHEM!

- Pan Wasilewski mówi, że nie interesuje go spotkanie Cieślaka z Jeżewskim, tylko że my również takim spotkaniem nie jesteśmy i nie byliśmy zainteresowani. Nas interesuje coś więcej - twierdzi Adam Jabłoński, szkoleniowiec Michała Cieślaka (6-0, 3 KO), jednego z najbardziej uzdolnionych polskich pięściarzy młodego pokolenia.


WYNIKI Z NOWEGO JORKU

Podczas dzisiejszej gali w Nowym kolejne zwycięstwo przed czasem zanotował siódmy w rankingu federacji WBO wagi ciężkiej Charles Martin (18-0-1, 16 KO). Tego samego wieczoru wystąpiło jeszcze kilku ciekawych zawodników.
JENNINGS: ZROBIĘ WSZYSTKO BY ZWYCIĘŻYĆ

- Obaj jesteśmy niepokonani, więc czyjeś zero zniknie z rekordu. Szykuje się doskonała walka, a ja mam zamiar od początku dyktować jej warunki - mówi na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Mike'em Perezem (20-0-1, 12 KO) jedna z ostatnich amerykańskich nadziej w wadze ciężkiej, Bryant Jennings (18-0, 10 KO).


DAMIAN MIELEWCZYK O PRZEJŚCIU NA ZAWODOWSTWO

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z tczewskim zawodowcem.
MIGAWKA: DAMIAN MIELEWCZYK NA WORKU

Już 29 sierpnia podczas "Tropical Club Fight Night" dojdzie do debiutu zawodowego Damiana Mielewczyka, wychowanka Wisły Tczew, który w boksie olimpijskim osiągał spore sukcesy w kategoriach wiekowych od młodzika do młodzieżowca. Pięściarz związał się kontraktem z grupą zawodową Thunder Promotions prowadzoną przez Krystiana Cieśnika. Zobaczcie, jak Mielewczyk prezentuje się na worku podczas "szybkościówek".


PAUL SPADAFORA DLA BRONERA?

Paul Spadafora (49-1-1, 19 KO) być może po latach doczeka się kolejnej walki na dużej scenie. Były mistrz świata wagi lekkiej jest brany pod uwagę jako rywal Adriena Bronera (28-1, 22 KO), który 6 września wystąpi w głównej walce wieczoru podczas gali w Cincinnati.