RING TELEGRAM: 24 LIPCA 2014

Ryota Murata (4-0, 4 KO) po wielkich sukcesach w boksie olimpijskim teraz próbuje przedostać się na sam szczyt wśród zawodowców. Występujący w wadze średniej Japończyk kolejny pojedynek stoczy 5 września na dystansie dziesięciu rund, a jego rywalem będzie Meksykanin Adrian Luna Flores (17-2-1, 11 KO).

Stuart Hall (16-3-2, 7 KO) i Randy Caballero (21-0, 13 KO) przystąpią do walki o wakujący tytuł mistrza świata federacji IBF wagi koguciej. Póki co odbył się przetarg na organizację pojedynku, który wygrała grupa promująca Anglika. Stajnia Dennis Hobson Promotions zaproponowała w kopercie sumę $261,750, zaś przedstawiciele Golden Boy Promotions zaledwie $127,000. Podział zysków dla bokserów nastąpi w stosunku 50/50.

Kiedy Jean Pascal (29-2-1, 17 KO) pokonał na początku roku Luciana Bute, zaraz potem został wolnym agentem. Związał się wtedy współpracą z grupami GYM oraz InterBox i miał we wrześniu bić się z Tavorisem Cloudem, lecz nie był w stanie porozumieć się ze swoimi wspólnikami i znów spróbuje promować sam swoje walki pod banderą Jean Pascal Promotions. Ciekawe co z tego wyjdzie?

A skoro już jesteśmy przy kontraktach, to rzeczywiście ostatnim ekspresowym zwycięstwem Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) wypełnił umowę z Top Rank, ale wciąż obowiązuje go kontrakt z Caribe Promotions. Dlatego menadżer świetnego Kubańczyka Gary Hyde szuka dla swojego klienta nie promotora, a jedynie współpromotora. Podobno spore zainteresowanie wyraża grupa Golden Boy Oscara De La Hoyi, jednak na więcej szczegółów trzeba jeszcze trochę poczekać.

Sukces na tym polu odniósł również Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO). Jego grupa Mayweather Promotions zdobyła właśnie licencję w kilku stanach, w tym - co najważniejsze, również w Nevadzie.

Natomiast Eddie Hearn poinformował brytyjskie media, że do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Nathanem Cleverlym (28-1, 14 KO) a Tonym Bellew (22-2-1, 14 KO) dojdzie 1 listopada w Echo Arena w Liverpoolu bądź 29 listopada w MEN w Manchesterze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.