PAUL SPADAFORA DLA BRONERA?

Paul Spadafora (49-1-1, 19 KO) być może po latach doczeka się kolejnej walki na dużej scenie. Były mistrz świata wagi lekkiej jest brany pod uwagę jako rywal Adriena Bronera (28-1, 22 KO), który 6 września wystąpi w głównej walce wieczoru podczas gali w Cincinnati.

- Dostałem taką informację od mojego menedżera. Zapytał się, czy jestem zainteresowany, odpowiedziałem, że oczywiście. Menedżer przyznał, że to nic pewnego, ale też nie wykluczył, że dojdzie do pojedynku – oświadczył 38-letni pięściarz z Pittsburgha.

Na przełomie wieków Spadafora ośmiokrotnie bronił pasa IBF w kategorii lekkiej. Zasłynął nie tylko jako mistrz, ale i jako sparingpartner Floyda Mayweathera Jr, którego wiele lat temu zdominował podczas jednej z sesji treningowych. Teraz, po latach problemów osobistych, może się zmierzyć z dobrym znajomym niepokonanego rodaka, do niedawna kreowanym nawet na jego następcę.

- To byłaby dla mnie wielka walka, stanowiłaby ogromną motywację, aby w końcu wszystko sobie poukładać. Nie miałem tak dużej walki od piętnastu lat, może nawet nigdy. Dzięki temu pojedynkowi mógłbym dokonać wielkich rzeczy – stwierdził Spadafora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 24-07-2014 12:11:42 
Nie dojdzie do tej walki, ten biały ma umiejetnosci ale jest past prime co chce wykorzystrac ten czarnoskuury afro amerykanin.Niestety na dzien dzisiejszy Spadafora dalej wygralby przez TKO to zbyt dusze ryzyko poraszki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.