Archiwum wiadomości z dnia: 2014-04-20

 QUILLIN CHCE WIELKICH WALK

Niepokonany Peter Quillin (31-0, 22 KO) poprzedniej nocy po raz kolejny obronił tytuł mistrza świata WBO wagi średniej, jednak znów nie zachwycił swoją dyspozycją. Amerykanin pewnie wypunktował Lucasa Konecnego (50-5, 23 KO) i teraz chce większych wyzwań.


WIDEO: HAROON KHAN NA WORKU

Haroon Khan (4-0, 1 KO) póki co pozostaje w cieniu starszego brata Amira, jednak zdaniem wielu specjalistów ten młody chłopak może osiągnąć znacznie więcej. My przedstawiamy Wam póki co migawkę z jego treningu na worku bokserskim.


QUILLIN WYGRYWA GŁADKO NA PUNKTY

Peter Quillin (31-0, 22 KO) zaprezentował się dziś z lepszej strony niż w poprzednich walkach mistrzowskich, ale ani razu nie udało mu się rzucić twardego Lucasa Konecnego (50-5, 23 KO) na deski i "Czekoladowy Dzieciak" musiał zadowolić się pewną punktową wygraną. Po dwunastu rundach sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości i jednogłośnie wskazali na Amerykanina (120-108, 119-109, 119-109).


PORTER ZNOKAUTOWAŁ MALIGNAGGIEGO!

Niedoceniany Shawn Porter (24-0-1, 15 KO) zdemolował Paula Malignaggiego (33-6, 7 KO) na gali w Waszyngtonie. "Magik" nie miał żadnych odpowiedzi na ataki agresywnego i niesamowicie dynamicznego mistrza, który szukał nokautu od samego początku i już w drugiej rundzie zaczął przełamywać "Magika".


FONFARA DO HOPKINSA: NIE ZAPOMINAJ O MNIE!

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) nie ma wątpliwości, że Adonis Stevenson (23-1, 20 KO) rozprawi się 24 maja w Montrealu z Andrzejem Fonfarą (25-2, 15 KO) i oświadczył, że sam chętnie wybierze się potem do Kanady, aby stanąć w szranki z czempionem WBC. "Polski Książę" zamierza mu jednak pokrzyżować plany.


WASZYM ZDANIEM: HOPKINS vs SZUMENOW

Już tylko godziny dzielą nas od kolejnego występu Bernarda Hopkinsa (54-6-2, 32 KO), który na naszych oczach tworzy historię boksu. Dziś jego rywalem w potyczce unifikacyjnej wagi półciężkiej będzie Beibut Szumenow (14-1, 9 KO). To jest temat dla Was - kibiców. Tu możecie wymieniać swoje opinie na temat walki wieczoru oraz całej gali w Waszyngtonie.


ISTNIEJE SZANSA NA WALKĘ QUILLINA ZE STEVENSEM

Uradowany po kolejnej udanej obronie pasa WBO wagi średniej Peter Quillin (31-0, 22 KO) wyraził zainteresowanie spotkaniem ze zwycięzcami walk Cotto vs Martinez i Gołowkin vs Chavez Jr. Tymczasem w jego kierunku poszła propozycja ze strony grupy Main Events, która chciałaby doprowadzić do potyczki "Kid Chocolate" z Curtisem Stevensem (27-4, 20 KO).


THOMPSON PRZETESTUJE TAKAMA

42-letni Tony Thompson (39-4, 26 KO) wkrótce znów powróci do Europy, by przetestować kolejnego zawodnika, który zgłasza mistrzowskie aspiracje. 6 czerwca "Tygrys" zmierzy się we Francji z Carlosem Takamem (29-1-1, 23 KO). W stawce ich pojedynku znajdzie się wakujący pas WBC Silver w wadze ciężkiej.
DARIUSZ SĘK O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WALCE I SPARINGACH Z CIEŚLAKIEM

Dariusz Sęk (19-1-1, 7 KO) po kłopotach zdrowotnych powróci w końcu między liny 10 maja na ringu w Brodnicy. W rozmowie z BOKSER.ORG nasz czołowy "półciężki" opowiedział o sparingach z Michałem Cieślakiem, długich przygotowaniach, powrócił również do pierwszej porażki w karierze, a także zdradził nam swoje plany na najbliższą przyszłość. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!LICZBA HOPKINSA - 313!

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) wyśrubował w nocy kolejne rekordy, ale przed nim wbrew pozorom jeszcze wiele do osiągnięcia. Od dawna jest już najstarszym mistrzem w historii boksu zawodowego, natomiast wczorajszym zwycięstwem punktowym nad Beibutem Szumenowem wysunął się również na trzecie miejsce klasyfikacji wszech czasów jeśli chodzi o ilość przeboksowanych rund mistrzowskich.
CIEŚLAK O PRZYGOTOWANIACH I WALCE Z BINKOWSKIM

Już w najbliższą sobotę podczas gali w Legionowie perspektywiczny Michał Cieślak (4-0, 1 KO) zmierzy się w umówionym limicie 95 kilogramów z doświadczonym Arturem Binkowskim (16-4-3, 11 KO). Młody radomianin w ramach przygotowań sparował między innymi z Darkiem Sękiem czy Albertem Sosnowskim. I właśnie o tych sparingach oraz zbliżającej się alce porozmawialiśmy z Michałem. Zapraszamy do wysłuchania ciekawego wywiadu.


HOPKINS CELUJE W STEVENSONA

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) wyśrubował w nocy kolejne rekordy, ale bynajmniej nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 49-latek chce w najbliższych miesiącach zdobyć kolejny tytuł i celuje w Adonisa Stevensona (23-1, 20 KO).