Archiwum wiadomości z dnia: 2014-04-14

 


SANDRA DRABIK PO TURNIEJU STAMMA

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z czołową polską pięściarką Sandrą Drabik (51 kg), która podczas XXXI Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma wygrała dwie walki, lecz niestety zakończyła rywalizację na półfinale. Dzień wcześniej piękna kielczanka stoczyła wspaniałą walkę z Marlen Esparzą - brązową medalistką igrzysk olimpijskich w Londynie.


ADAMEK STRACI SPONSORA?

Radio ZET poinformowało, że uzyskało nieoficjalną i niepotwierdzoną na razie informację o wycofaniu się producenta napoju energetycznego, firmy Las Vegas ze sponsorowania Tomasza Adamka (49-3, 29 KO). Decyzja ta ma związek z politycznym zaangażowaniem pięściarza, który wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Solidarnej Polski.


ZAPOMNIANY MISTRZ - MICHAEL NUNN

Właśnie dzisiaj mija 51 lat, gdy 14 kwietnia 1963 roku w mieście Davenport w stanie Iowa przyszedł na świat Michael Nunn (58-4, 37 KO). Utalentowany mańkut podczas swojej długiej kariery zasiadał na tronie dywizji średniej i super średniej, zaliczając się do ścisłej światowej czołówki.
LEWIS: UDAŁO SIĘ Z TYSONEM, UDA SIĘ Z FLOYDEM I MANNYM

Były mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis wciąż ma nadzieję na to, że zobaczy starcie Mannyego Pacquiao (56-5-2, 38 KO) z Floydem Mayweatherem Jr (45-0, 26 KO). Brytyjczyk twierdzi, że skoro w 2002 roku udało się doprowadzić do jego potyczki z Mikeem Tysonem, można również zorganizować wyczekiwane od lat starcie pomiędzy Filipińczykiem a Amerykaninem.


SMITH: POSTĄPIŁBYM TAK SAMO

Ishe Smith (25-6, 11 KO), który miał się zmierzyć 2 maja z Erislandym Larą (19-1-2, 12 KO), nie ma pretensji do Kubańczyka o to, że wycofał się z pojedynku, aby zmierzyć się w bardziej prestiżowej i dochodowej walce z Saulem Alvarezem (43-1-1, 31 KO).
MAIDANA: ZRANIĘ GO I WYKOŃCZĘ!

Obóz Floyda Mayweathera (45-0, 26 KO) obawia się, że walkę z takim przeciwnikiem jak Marcos Maidana (35-3, 31 KO) trudno będzie sprzedać, dlatego już padły mocno wyolbrzymione słowa, że Argentyńczyk to najgroźniejszy puncher z jakim "Money" w życiu się mierzył.


ALVAREZ vs LARA: WALKA NIE O TYTUŁ

Walka Saula Alvareza (43-1-1, 31 KO) z Erislandy Larą (19-1-2, 12 KO) została oficjalnie zaklepana na 12 lipca w MGM Grand w Las Vegas. Pojedynek zostanie pokazany w systemie PPV na antenie stacji Showtime, ale jak zdradził Richard Schaefer, jego stawką nie będzie żaden tytuł mistrzowski.


MAKABU DLA MASTERNAKA

Pomimo porażki w październiku ubiegłego roku i utraty statusu mistrza Europy kategorii junior ciężkiej Mateusz Masternak (32-1, 23 KO) nie stracił zaufania swoich pracodawców i miał obiecaną dużą walkę w niedługim terminie. Jak się okazało te obietnice znalazły pokrycie.


JACKIEWICZ vs SZEREMETA: WOJNA NA SŁOWA

- Kim jest, k..., Szeremeta, który mówi, że się go wystraszyłem?  w ostrych słowach Rafał Jackiewicz zareagował na wypowiedź swego niedoszłego rywala. Nie dojdzie do ich walki 26 kwietnia na gali Wojak Boxing Night organizowanej przez Babilon Promotion&KnockOut Promotions. Transmisja w Polsacie Sport i kanale otwartym tej stacji.PACQUIAO: JEŚLI FLOYD CHCE TEJ WALKI, TO DO NIEJ DOJDZIE

Po sobotnim zwycięstwie Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO) nad Timothy Bradleyem niemal natychmiast powrócił temat ewentualnej walki pięściarza z Filipin z genialnym Floydem Mayweatherem Jr (45-0, 26 KO). I znów obaj panowie deklarują, że są chętni na taką potyczkę. Problem w tym, że podobne deklaracje słyszymy od kilku lat i na tym niestety się dotąd kończyło.


MASTERNAK TUŻ PO ZEJŚCIU Z RINGU

W sobotni wieczór już kilkanaście minut po północy Mateusz Masternak (32-1, 23 KO) zanotował w Danii kolejne zwycięstwo. Całkowicie zdominował Stjepana Vugdeliję (8-3, 7 KO), kilka razy "podłączył do prądu", ale na dystansie ośmiu rund nie zdołał dokończyć dzieła zniszczenia. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Polakiem tuż po zejściu z ringu.