Mariusz Serafin

Wyróżnione treści

Strony: 1 | 2

Autor fotorelacji z imprez bokserskich w Polsce i na świecie. Producent, montażysta filmów: dokumentów, kulis gal, ważeń, konferencji prasowych, czy choćby treningów. Swoją ciężką pracą wzbogaca m.in. materiały video naszego serwisu. Twórca filmu dokumentalnego "Gołota" - o życiu i karierze najpopularniejszego polskiego pięściarza w historii. Dyrektor operacyjny portalu.WIDEO: SPARTAŃSKIE WARUNKI OLSZTYŃSKICH WILKÓW

W pierwszy piątek lipca w Lesznie odbędzie się gala Spartan Boxing Night, podczas której w głównej walce wieczoru Przemysław Opalach (17-2, 15 KO) zmierzy się z Kenijczykiem Danielem Wanyonyi (21-6-2, 17 KO). Ringowy pseudonim Polaka to "Spartan" i trzeba przyznać, że on sam musi trenować czasem w spartańskich warunkach. Gościliśmy z kamerą w jego klubie Wilki Olsztyn by pokazać Wam, że boks zawodowy to nie zawsze wielkie gale w Las Vegas, ale również, a może przede wszystkim, ciężka praca i wiele wyrzeczeń.


WIDEO: ANDRZEJ FONFARA UCZY BOKSU NA OBIEKCIE LEGII

Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO) starał się wykorzystać swój pobyt w Polsce do maksimum. Wczoraj znów razem z Albertem Sosnowskim poprowadził trening dla wszystkich chętnych na obiekcie warszawskiej Legii. Dla każdego znalazł trochę czasu i pokazał pewne sztuczki. Naprawdę ciekawy materiał - zapraszamy!
KRZYSZTOF CIEŚLAK O POWROTNEJ WALCE W INOWROCŁAWIU

Krzysztof Cieślak (22-5, 7 KO) szykuje się do przyszłotygodniowego startu w Inowrocławiu. Jego rywalem będzie Oszkar Fiko (11-11, 9 KO), który sprawdzi formę "Skorpiona" po długiej przerwie i chwilowej emeryturze sportowej. O treningach oraz najbliższych planach z dawnym młodzieżowym championem organizacji IBF porozmawialiśmy wczoraj.
KAMIL SZEREMETA O WALCE Z JACKIEWICZEM

W Legionowie za dziesięć dni będzie bardzo ciekawie, a to gwarantuje między innymi starcie Kamila Szeremety (9-0, 1 KO) z Rafałem Jackiewiczem (46-12-2, 21 KO). Pięściarz z Białegostoku jest przekonany, że upora się z dużo bardziej doświadczonym rywalem, a to między innymi dzięki udanym przygotowaniom za oceanem z takimi gwiazdami jak choćby Daniel Jacobs. Dziś mieliśmy okazję chwilę porozmawiać z Kamilem przy okazji konferencji prasowej promującej to wydarzenie. Zapraszamy!ANDRZEJ SOŁDRA PRZED STARTEM W LEGIONOWIE

Andrzej Sołdra (11-1-1, 5 KO) dzięki wygranej nad Dawidem Kosteckim stał się z miejsca jednym z bardziej cenionych pięściarzy na naszym podwórku. Kolejny pojedynek stoczy w przyszłą sobotę w Legionowie. Posłuchajcie co miał do powiedzenia na dziesięć dni przed kolejnym startem.ZBIGNIEW RAUBO: JESTEM BEZRADNY W TAKICH SYTUACJACH

Zbigniew Raubo - selekcjoner naszej reprezentacji oraz główny trener drużyny Rafako Hussars Poland nie ukrywa swojego rozgoryczenia po spotkaniu z Azerbaijan Baku Fires. - To co stało się w walce Tomka Jabłońskiego pokazało mi, jak wielka jest moja bezradność. Jeden sędzia widział wszystko inaczej i praktycznie nic nie można z tym zrobić - stwierdził szkoleniowiec. Zapraszamy!

TOMASZ BABILOŃSKI O GŁAŻEWSKI-MISZKIN II I JACKIEWICZ-SZEREMETA

- Nie mógłbym nie postawić na Głaza. Jestem z Pawłem na dobre i na złe, nie przekreśliłem go po wpadce z Braehmerem. Chcę, żeby się odbudował psychicznie na walce z Miszkiniem. Paweł i Maciek pasują do siebie stylowo i jeden drugiemu nie odpuszczają, tak będzie również za siedem tygodni w Legionowie - mówi w rozmowie z Mariuszem Serafinem promotor Tomasz Babiloński.


MICHAŁ OLAŚ WRACA NA RING

W końcu znów będziemy mogli oglądać Michała Olasia w ringu. Okrzyknięty w pewnym momencie naszą nadzieją olimpijską zawodnik miał przymusową przerwę, ale teraz wraca między liny. Co u niego słychać, w jakiej jest formie? Zapraszamy do rozmowy z BOKSER.ORG.WŁODZIMIERZ LETR: ZAWSZE MI MÓWILI, ŻE JESTEM ZA MAŁY

Po słabiutkim początku kariery zawodowej Włodzimierz Letr (4-3, 2 KO) powoli zaczyna odzyskiwać dawną formę, bo przecież w przeszłości aż czterokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski. Pięściarz z Białegostoku niedawno miał mierzyć się z Tomaszem Duszakiem, ale prawdopodobnie wróci na stałe do kategorii cruiser.


ALEKSY KUZIEMSKI: JAK COŚ ROBIĆ, TO NA STO PROCENT

Aleksy Kuziemski był ostatnim Polakiem, który zdobywał medale największych imprez w boksie olimpijskim. Jako zawodowiec dwukrotnie był pretendentem do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO, lecz nie zdołał sprawić niespodzianki. Co teraz u niego słychać. Co porabia ten pięściarz z Białegostoku? Zapraszamy do naszego wywiadu.


ROBERT ŚWIERZBIŃSKI O SWOJEJ KARIERZE I PLANACH

Dla Roberta Świerzbińskiego (14-4, 3 KO) ostatni rok nie był udany. Polski pięściarz wystąpił trzy razy, przegrywając dwukrotnie - z Chrisem Eubankiem Jr na Wyspach oraz Patrickiem Mendym w Białymstoku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Robertem, który jak zapowiedział nam nie kończy kariery i dalej będzie próbował swoich sił w boksie.
TOMASZ JABŁOŃSKI PRZED WALKĄ Z CAVALLARO

W dzisiejszym meczu Rafako Hussars Poland z Italia Thunder jak zwykle będziemy liczyć na kapitana naszej drużyny, aktualnego mistrza Polski w wadze średniej, Tomasza Jabłońskiego, Posłuchajcie co powiedział nam o czekającego go dziś przeprawie z Salvatore Cavallaro.

PAWEŁ KŁAK O NOWEJ FORMIE TRENINGU

Paweł Kłak od dłuższego czasu wspomaga Andrzeja Gmitruka i szkoli jego zawodników na przykład od strony przygotowania fizycznego. Sęk, Sulęcki i Dąbrowski bardzo sobie te zajęcia chwalą, dlatego porozmawialiśmy z trenerem Kłakiem o specyfice takiego treningu. Zapraszamy!

MARIUSZ WACH O WALCE SZPILKA-ADAMEK

Starcie Artura Szpilki (17-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO) reklamowano jako spotkanie dwóch najlepszych Polaków w wadze ciężkiej. Z taką opinią oczywiście nie zgadza się Mariusz Wach (28-1, 15 KO), który jednak pokusił się o podsumowanie ich walki.

ANDRZEJ FONFARA O GOŁOCIE I JEGO POŻEGNALNEJ WALCE

Jak wiadomo 25 października podczas gali w Częstochowie z ringiem pożegna się Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO), tocząc "pokazową" walkę z Danellem Nicholsonem (42-5, 32 KO). Z sali treningowej Gołotę doskonale zna Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO), niedawny pretendent do mistrzostwa świata wagi półciężkiej. I właśnie "Polski Książę" z Chicago podzielił się z nami swoimi przemyśleniami co do Gołoty. Posłuchajcie!


MACIEJ MISZKIŃ O NAJBLIŻSZEJ WALCE I REWANŻU Z GŁAŻEWSKIM

Maciej Miszkiń (15-2, 4 KO) po świetnej walce z Pawłem Głażewskim odpoczywa już pięć miesięcy, ale wiemy na pewno, że między liny powróci 18 października podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim. Z kim? Jeszcze nie wiadomo. Póki co opowiedział nam o przygotowaniach do tej potyczki oraz robionych przymiarkach do przyszłorocznego rewanżu z "Głazem".ADAMEK vs SZPILKA: TYPUJE ANDRZEJ GMITRUK

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od walki Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO), który wczoraj przyleciał do Polski by w swoich Gilowicach przygotowywać się do tego starcia. O ocenę tego pojedynku oraz swoje typy poprosiliśmy legendarnego polskiego trenera Andrzeja Gmitruka, niegdyś szkoleniowca "Górala". Posłuchajcie co on myśli o tej konfrontacji.


PAWEŁ KŁAK O PRZYGOTOWANIACH DO GALI W RADOMIU

Paweł Kłak od jakiegoś czasu jest asystentem pierwszego trenera - Andrzeja Gmitruka, i pomaga jego podopiecznym w przygotowaniach do kolejnej gali. A ta już 19 września odbędzie się w Radomiu, gdzie zaboksują między innymi Dariusz Sęk, Maciej Sulęcki, Michał Cieślak, Michał Syrowatka czy Norbert Dąbrowski. Zapraszamy Was z tej okazji do wysłuchania krótkiego wywiadu z trenerem Kłakiem.


ANDRZEJ GMITRUK O SULĘCKI vs PROKSA

W mediach coraz częściej przewija się temat ewentualnej ewentualnej walki Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Wypowiedź tego pierwszego prezentowaliśmy już wczoraj, a co o takiej potyczce myśli Andrzej Gmitruk?


MACIEJ SULĘCKI O EWENTUALNEJ WALCE Z PROKSĄ

W mediach coraz częściej przewija się temat ewentualnej ewentualnej walki Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night. Były dwukrotny mistrz Europy wagi średniej powiedział niedawno, że dla jego rywala to byłoby "zderzenie z rzeczywistością". Co na to odpowiada Sulęcki? Posłuchajcie.


PIOTR WILCZEWSKI O POWROCIE MARIUSZA WACHA

Najważniejszym wydarzeniem ostatnich dni w polskim boksie bez wątpienia jest informacja o powrocie na ring Mariusza Wacha (27-1, 15 KO). W jego narożniku stanie oczywiście Piotr Wilczewski, który opowiedział trochę o przygotowaniach oraz samej gali w Dzierżoniowie.


MARIUSZ WACH O POWROCIE NA RING

Choć kontrakt jest już podpisany, organizatorzy gali "Friday Night Show 2" w Dzierżoniowie jeszcze wstrzymują się z podaniem nazwiska rywala dla Mariusza Wacha (27-1, 15 KO). Wiadomo natomiast, że nasz olbrzym 17 października po blisko dwuletniej przerwie wystąpi na dystansie ośmiu rund. Posłuchajcie co powiedział nam o tak wyczekiwanym przez kibiców powrocie.


Strony: 1 | 2