Andrzej Pastuszek

Wyróżnione treści

Strony: 1

Publicysta bokserski, wieloletni redaktor portalu Boxing.pl. Współpracuje lub współpracował m.in. z TVP Sport, Wirtualną Polską i Weszło FM. Autor analiz i felietonów, twórca Vloga RSC, który jest publikowany na Bokser.org od listopada 2020 roku.

VLOG RSC: WIELKI CANELO, SAUNDERS BEZ SZANS

Viva Mexico! Andrzej Pastuszek w najnowszym Vlogu RSC przeanalizował wczorajszy triumf Canelo Alvareza (56-1-2, 38 KO) nad Billym Joe Saundersem (30-1, 14 KO) w pojedynku o trzy tytuły mistrza świata wagi super średniej. Kolejne zwycięstwo przed czasem Meksykanina oglądało na żywo na stadionie w Dallas aż 73 tysiące kibiców. Atmosfera była wręcz wspaniała. Posłuchajcie co do powiedzenia o tym pojedynku miał Andrzej.
VLOG RSC: CZY TO KONIEC KARIERY POWIETKINA?

Działo się w ten weekend w boksie. Głównym wydarzeniem było oczywiście starcie rewanżowe Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO) z Aleksandrem Powietkinem (36-3-1, 25 KO) na Gibraltarze. Brytyjczyk nie dał żadnych szans Rosjaninowi i prawdopodobnie wysłał go na sportową emeryturę. Na nią mistrza olimpijskiego z Aten będzie chciał teraz namówić jego promotor Andriej Riabiński. I właśnie o tym pojedynku Andrzej Pastuszek w swoim najnowszym Vlogu RSC mówił najwięcej. Nie zabrakło również tematu KnockOut Boxing Night 14 w Jachrance, gdzie w walce wieczoru Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO) gładko wypunktował Javiera Francisco Maciela (33-11, 23 KO). Sprawdźcie najnowszy odcinek serii Andrzeja!


VLOG RSC: BOLESNA PORAŻKA GŁOWACKIEGO

Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) przegrał wczorajszego wieczoru na gali Matchroom Boxing w Londynie. Lawrence Okolie (16-0, 13 KO) nie dał Polakowi żadnych szans i pokonał polskiego pięściarza przed czasem w szóstej rundzie, zdobywając tym samym tytuł czempiona WBO wagi junior ciężkiej. Jak ten pojedynek oraz inne wczorajsze walki w londyńskiej Wembley Arena podsumował Andrzej Pastuszek? Obejrzyjcie jego najnowszy Vlog RSC.


VLOG RSC: ANALIZA OKOLIE - GŁOWACKI I PODSUMOWANIE GALI BORKA

Analiza i podsumowanie. Andrzej Pastuszek podrzuca Wam dwa tematy, które dziś poruszył w najnowszym Vlogu RSC. Na początku poruszył wątek wczorajszej imprezy MB Promotions w Szklarskiej Porębie, potem przeszedł do analizy dzisiejszego pojedynku Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrencem Okoliem (15-0, 12 KO) o mistrzostwo świata WBO wagi junior ciężkiej.


VLOG RSC: ESTRADA NIE WYGRAŁ WALKI Z GONZALEZEM

Zdaniem Andrzeja Pastuszka Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) nie wygrał sobotniego pojedynku rewanżowego z Romanem Gonzalezem (50-3, 41 KO). Meksykanin wygrał niejednogłośną decyzją sędziów, zrewanżował się Gonzalezowi i zunifikował pasy WBC i WBA w wadze super muszej. Swoją analizę Andrzej przedstawił w najnowszym odcinku Vlogu RSC, który możecie obejrzeć poniżej.


VLOG RSC: WIELKI REWANŻ, WRZOS I TRUDNE ZADANIE PRZED SULĘCKIM

Kolejny Vlog RSC autorstwa Andrzeja Pastuszka specjalnie dla Was. Dziś w nocy czeka nas wielki rewanż za walkę sprzed ośmiu lat, czyli pojedynek Romana Gonzaleza (50-2, 41 KO) z Juanem Francisco Estradą (41-3, 28 KO) o mistrzowskie tytuły WBC i WBA wagi supermuszej. Ponadto Damian Wrzesiński (21-1-2, 6 KO) zmierzy sie za kilka godzin w Dzierżoniowie z Julio Barrazą (19-2-1, 13 KO). Andrzej przeanalizował również potencjalny pojedynek Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO) z Jaime Munguią (36-0, 29 KO).


VLOG RSC: WIELKI KSIĄŻĘ BŁACHOWICZ, KILKA SŁÓW O WALCE YOKI

Boks boksem, ale dziś rano polskiego czasu wielki Jan Błachowicz w świetnym stylu obronił tytuł mistrza UFC wagi półciężkiej, pokonując na gali UFC 259 w Las Vegas po pięciu rundach na punkty znakomitego Israela Adesanyę. Andrzej Pastuszek w najnowszym Vlogu RSC przeanalizował największe zwycięstwo w historii polskiego MMA. Skomentował równiez między innymi piątkowe zwycięstwo Tony'ego Yoki (10-0, 8 KO).


VLOG RSC: MISMATCH, WERYFIKACJA CHIŃCZYKA, DWAJ PROSPEKCI

Andrzej Pastuszek i nowy odcinek jego Vloga RSC. Autor skomentował sobotni mismatch, czyli pojedynek wielkiego Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) ze słabiutkim Avni Yildirimem (21-3, 12 KO) o mistrzostwo świata wagi super średniej, pochylił się nad zweryfikowanym kilka dni temu Zhangem Zhilei (22-0-1, 17 KO). Możecie również wysłuchać ocenę dwóch ciekawych prospektów - Jareda Andersona (8-0, 8 KO) oraz Edgara Berlangi (16-0, 16 KO). Obaj panowie nie przepadają za walkami, które trwają więcej niż jedną rundę.
VLOG RSC: ANDRZEJ PASTUSZEK ANALIZUJE WALKĘ CANELO - SMITH

Dziś w nocy kibice boksu będą oglądać pojedynek Kamila Szeremety z legendarnym Giennadijem Gołowkinem o mistrzostwo świata IBF wagi średniej. Natomiast w sobotę wielki rywal Kazacha, Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) zmierzy się z Calluem Smithem w starciu o czempionat WBC i WBA kategorii super średniej. Oba pojedynki będzie transmitować DAZN. Andrzej Pastuszek w najnowszym Vlogu RSC dokonał dogłębnej analizy pojedynku Meksykanina z 30-letnim Brytyjczykiem.VLOG RSC: WIELKA BOKSERSKA SOBOTA W LONDYNIE

Andrzej Pastuszek nie zwalnia tempa. W sobotę w Londynie odbędzie duża gala Eddiego Hearna z udziałem dwóch polskich zawodników - Nikodema Jeżewskiego (skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okoliem) oraz Mariusza Wacha (zmierzy się z Hughie Furym). W pojedynku wieczoru Anthony Joshua skonfrontuje się z Kubratem Pulewem w pojedynku o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Najnowszy odcinkek Vloga RSC w całości poświęcony został imprezie Matchroom Boxing. Serdecznie zapraszamy!


VLOG RSC: POWRÓT SPENCE'A. CO Z CIEŚLAKIEM?

W najnowszym Vlogu RSC Andrzej Pastuszek podsumował piątkowe i sobotnie walki z udziałem polskich pięściarzy oraz Errola Spence'a Jr (27-0, 21 KO), który wczoraj w nocy wypunktował Danny'ego Garcię (36-3, 21 KO). Zastanowił się także m.in. nad potencjalnym pojedynkiem Michała Cieślaka (20-1, 14 KO) z Lawrencem Okoliem (14-0, 11 KO).


VLOG RSC: GARCIA vs SPENCE JR ORAZ CIEŚLAK vs OKOLIE

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Vloga RSC Andrzeja Pastuszka, który przeanalizował dzisiejsze zestawienie Errola Spence'a Jr (26-0, 21 KO) z Dannym Garcią (36-2, 21 KO) oraz potencjalny pojedynek Michała Cieślaka (19-1, 13 KO) z Lawrencem Okoliem (14-0, 11 KO) o mistrzostwo świata WBO wagi junior ciężkiej.Strony: 1