VLOG RSC: KRÓL CRAWFORD, KOWNACKI PRZED REWANŻEM, CANELO

Przed Wami świeżutki odcinek Vloga RSC Andrzeja Pastuszka, a w nim m.in. refleksje po walce Terence'a Crawforda z Kellem Brookiem, przed rewanżem Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem i przed powrotem Canelo. Idealny seans na niedzielne popołudnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-11-2020 17:54:56 
I znów nie ma jakiegoś mocnego punktu zaczepienia do polemiki. W takiej sytuacji czepię się drobiazgów.
1. Nie odniosłem wrażenia, że po zmianie pozycji przez Crawforda pod koniec 2 rundy obraz walki zmienił się, jak przy dotknięciu czarodziejskiej różdżki. Rundy 3 i 4 to dalej była "gra wstępna" lub "bokserskie szachy". Z niewielką lecz o niczym nie przesądzającą przewagą Crawforda. Spodziewałem się, że dopiero istotne przyśpieszenie tempa przez Crawforda mocniej uwidoczni jego przewagę, lecz zamiast tego pojedynek skończył się szybko i nagle.
2. Decydującego ciosu Crawforda nie nazwałbym bardzo precyzyjnym. To znaczy on był precyzyjny w czasie (idealny timing), lecz w przestrzeni nie był. Trafił gdzieś w trójkącie oko-nos-kość jarzmowa i absolutnie nie powinien zamroczyć kogoś o normalnej odporności. Tym bardziej, że było to uderzenie krótkie, bite bez skrętu i na dodatek zadane słabszą ręką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.