VLOG RSC: CZY TO KONIEC KARIERY POWIETKINA?

Działo się w ten weekend w boksie. Głównym wydarzeniem było oczywiście starcie rewanżowe Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO) z Aleksandrem Powietkinem (36-3-1, 25 KO) na Gibraltarze. Brytyjczyk nie dał żadnych szans Rosjaninowi i prawdopodobnie wysłał go na sportową emeryturę. Na nią mistrza olimpijskiego z Aten będzie chciał teraz namówić jego promotor Andriej Riabiński. I właśnie o tym pojedynku Andrzej Pastuszek w swoim najnowszym Vlogu RSC mówił najwięcej. Nie zabrakło również tematu KnockOut Boxing Night 14 w Jachrance, gdzie w walce wieczoru Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO) gładko wypunktował Javiera Francisco Maciela (33-11, 23 KO). Sprawdźcie najnowszy odcinek serii Andrzeja! 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 29-03-2021 00:15:18 
Miszkin dojebał w wywiadzie na konkurencji jego zdaniem po wczorajszej walce Whyte nie trzyma ciosu a Szpilka trzyma xD To jest kurwa czyste złoto...
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 29-03-2021 01:05:00 
Miszkina nie da się słuchać, nie rozumiem dlaczego on jeszcze jest "ekspertem".
Co do Powietkina - chętnie zobaczyłbym pożegnalną walkę z Adamkiem :)
 Autor komentarza: Zartan
Data: 29-03-2021 07:21:11 
Miszkin jest takim zjebem , że szok. Totalnie odklejony od realnego świata. Przecież według niego Szpilka wygrał z Radczenko xD
 Autor komentarza: sekundant
Data: 29-03-2021 07:49:56 
Żenujące było jak komentując razem z Proksą galę w tvp, Miszkin wielokrotnie się do Proksy przypierdalał. Totalny brak klasy pokazujący jaka próżnia jest w zbiorze "ekspertów" do komentowania walk i biorą byle kogo. Miszkin to taki "smutny pan" i pyszałek.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 29-03-2021 08:18:22 
Fajny ten skrót z weekendu. Konkretnie na temat bez ceregieli zbędnych
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-03-2021 12:14:57 
Miszkin nie dość, że kompletnie nie potrafi czytać walk, to jeszcze w ogóle ich nie ogląda, komentując według z góry przyjętego założenia, często rażąco odbiegającego od tego, co dzieje się w ringu. W dodatku zwykle potrafi narzucić zdanie współkomentatorom (np. Proksie), którzy w efekcie też powtarzają jego głupoty. Przykładem może być komentarz w TVP Sport do walki Wołczecki vs Bohdanow. Najpierw Miszkin oświadczył, że Wołczecki to polski Gołowkin, który z pewnością znokautuje nieznanego Ukraińca, potem kilkakrotnie przywidziało mu się, że Bohdanow jest już naruszony, a po zakończeniu walki twierdził coś w ten deseń, że nie było nokautu, bo Wołczecki chciał sobie przeboksować cały dystans dla nabrania doświadczenia. Zakwestionował też punktację sędziów (wszyscy 39:37 dla Wołczeckiego), uważając że przecież Wołczecki wygrał zdecydowanie wszystkie rundy. Tymczasem ta punktacja była tendencyjna, ale w drugą stronę. Wołczecki wypadł w tej walce bardzo słabo, bardzo dużo zbierał na twarz i ani razu Bohdanow nie był zagrożony żadnym nokdaunem, o nokaucie nie wspominając. W mojej ocenie była to dla Polaka w najlepszym razie remisowa walka.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 29-03-2021 17:43:20 
Walki Powietkina i Głowackiego powinno się puszczać koronasceptykom :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.