VLOG RSC: POLSKA NOC U HEARNA, CANELO, HRGOVIĆ I INNI

W najnowszym odcinku Vloga RSC Andrzeja Pastuszka grudniowe walki Polaków (Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie, Mariusz Wach vs Hughie Fury) w Londynie, wielka walka Canelo vs Smith, a także przysmaki wagi ciężkiej, m.in. starcie Hrgović vs Hunter. Zapraszamy na kawał merytorycznej publicystyki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 21-11-2020 11:32:02 
Widać że gość wie o czym mówi i chyba ze wszystkim się mogę zgodzić poza Hrgovicem, szybki Hunter go rozjebie, to będzie mega niewygodny rywal dla niego.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-11-2020 12:23:36 
1. Okolie vs Głowacki
Nie zachwycałbym się tak bardzo Okoliem. Te jego klincze są wyćwiczone, ale jego boks jest na granicy dyskwalifikacji (nie tylko w walce z Askinem). W UK jest tolerowany, ale na innym terenie może być inaczej. Wczoraj w Mińsku poległ chyba ostatecznie inny "mistrz klinczu" Rusłan Fajfer i Okoliego czeka prędzej czy później ten sam los. Trzeba się tylko dobrze na niego przygotować, a mam nadzieję, że Głowacki z pomocą Łapina to zrobi. Przewaga wzrostu powyżej 10 cm niekoniecznie działa na korzyść wysokiego, bo małemu łatwiej obrabiać doły wysokiego z bliska, niż wysokiemu powstrzymywać go cały czas na ugiętych nogach. Oczekuję bardzo brudnej walki, którą Głowacki rozstrzygnie na swoją korzyść i to przed czasem.
2. H.Fury vs Wach
To będzie antyboks w wykonaniu 2 zawodników, którzy zadają ciosy z rekordowo niską częstotliwością. Oczywiście Hughie obskoczy Wacha i wygra na punkty po rzadko spotykanym nudziarstwie.
3. Canelo vs C.Smith
Trudno podniecać się walką, której wynik jest z góry znany, bo Canelo przegrać nie może. Tym razem obejdzie się chyba nawet bez machlojek z limitami. Callum dawno powinien pójść do wyższej wagi, ale zwlekał z tym chyba właśnie ze względu na potencjalne starcie z Canelo. Doczekał się, ale padnie mu kondycja, jak w ostatniej swojej walce z Ryderem.
4. Hrgović vs Hunter
Bardzo ciekawe zestawienie. Hunter to cruiser, a co najwyżej bridger i sadzę, iż okaże się, że rozmiar czyni różnicę. Ojciec Huntera tez był znakomitym małym ciężkim, ale jednak trochę za małym, żeby wywalczyć mistrzostwo. A w dzisiejszych czasach dwumetrowców jego syn tym bardziej nie da rady tego osiągnąć pomimo swych licznych zalet. Nie bez problemów, ale wygra Hrgović.
5. Bakole vs Kuźmin
Kuźmin pogrzebał swe szanse w walce z Hunterem. Po tym pojedynku jest już tylko journeymanem z nadwagą. Bardzo kiepsko prowadzony Bakole ma większy potencjał. Nie ustępuje talentem swemu starszemu bratu i czyni systematyczne postępy. Myślę, że wykorzysta różnicę gabarytów i wygra zdecydowanie, być może nawet przed czasem.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-11-2020 14:46:15 
Super się słucha.
Ciekawe spostrzeżenia i analizy.

Super transfer ze strony bokser.org
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.