Archiwum wiadomości z dnia: 2020-07-18

 EDDIE HEARN: CHCĘ KONTROLOWAĆ BOKS W STYLU UFC

Cytowany już dziś przez nas ostatni wywiad IFL TV z Eddie'em Hearnem pełen jest kontrowersyjnych wypowiedzi szefa grupy Matchroom, chyba najprężniej działającego promotora bokserskiego ostatniej dekady. Hearn ujawnił m.in. swoje mocarstwowe, monopolistyczne ambicje i stwierdził, że zawodowy boks kobiet stanowi poważną konkurencję dla boksu mężczyzn.PETER FURY O KLASIE KUBRATA PULEWA I JEGO WALCE Z ANTHONYM JOSHUĄ

Walka mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) jest obecnie wstępnie planowana ma listopad. Według wielu ma być tylko wstępem do przyszłorocznych starć Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy, ale przed lekceważeniem Bułgara przestrzega Peter Fury, były trener Tysona. Syn Petera, Hughie Fury przegrał z Pulewem w 2018 roku w eliminatorze IBF.


SAUL ALVAREZ vs CALLUM SMITH 12 WRZEŚNIA W USA?

Mistrz świata WBA wagi super średniej, Callum Smith (27-0, 19 KO) nie wydawał się w ostatnim czasie faworytem wyścigu do walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), ale wygląda na to, że chyba wysunął się na prowadzenie. Jego pojedynek z uznawanym przez wielu za najlepszego boksera na świecie Canelo miałby się wstępnie odbyć 12 września w USA. Oto wypowiedź promotora Smitha, Eddie'ego Hearna na ten temat.