PETER FURY O KLASIE KUBRATA PULEWA I JEGO WALCE Z ANTHONYM JOSHUĄ

Walka mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) jest obecnie wstępnie planowana ma listopad. Według wielu ma być tylko wstępem do przyszłorocznych starć Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy, ale przed lekceważeniem Bułgara przestrzega Peter Fury, były trener Tysona. Syn Petera, Hughie Fury przegrał z Pulewem w 2018 roku w eliminatorze IBF.

BYŁY TRENER FURY'EGO: TYSON BĘDZIE WSZECHSTRONNIEJSZY OD JOSHUY >>>

- Pulew jest ostrożnym i wyrachowanym, trudnym do boksowania rywalem. Wejdzie do ringu świetnie przygotowany, jest naprawdę mocno zmotywowany. Ma bardzo dobry lewy prosty i jest bardzo niedocenianym bokserem. Trzeba go stopniowo łamać i AJ będzie musiał w tej walce podjąć ryzyko, bo kombinacja lewy-lewy-prawy nie zadziała przeciwko Pulewowi, nieważne, jak ''ostra'' będzie - powiedział Fury.

- AJ musi mocno zaatakować i być eksplozywnym, a zarazem mądrym w ringu. Trzeba stawiać na młodszego w tej walce, ale nie można w żaden sposób lekceważyć Pulewa, to zawodowiec w pełnej krasie. To poważna, niebezpieczna walka. Jeżeli AJ nie będzie w stu procentach skoncentrowany, zwycięstwo znowu może mu się wymknąć z rąk. Każdy oczekuje zwycięstwa od sławnych zawodników, ale to nie jest proste - dodał Peter.

- Pulew umie przytłaczać rywali. Jeżeli wejdzie w swój rytm, może pognębić i skruszyć AJ'a. To nie jest walka, w której Joshua może boksować na wstecznym biegu, bo to będzie idealnie pasować Bułgarowi. Trudno go wyboksować. Jeżeli AJ będzie potrzebował naszej pomocy, to Hughie jest dostępny i mogą sparować - podsumował temat Brytyjczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-07-2020 11:53:43 
Pulew będzie jak Bułgaria podczas mundialu w 1994, miejsce na podium ma zapewnione:)
 Autor komentarza: Bongo
Data: 18-07-2020 11:53:52 
AJ to nie twój synalek i wątpię żeby mógł mu się przydać do czego kolwiek
 Autor komentarza: raflo
Data: 18-07-2020 13:23:40 
Ciągle oddala się ta obowiązkowa obrona, w listopadzie już rok będzie jak Pulew walczył ostatni raz ale może właśnie tak ma być.Ten lewy Kubrata jest naprawdę dobry, w walce z Furym kilka razy widziałem jak Hughie wchodził bezpośrednim prawym na ten lewy i pomyślałem,że gdyby był to A.J.to ten cios zrobiłby swoje.Joshua pewnie zaatakuje już na początku bo Kobra rozkręca się na początku walki, w walce z Furym, ruszał się na początku trochę jak mucha w smole.Jeżeli Joshua będzie chciał szybko skończyć tą walkę to może tak zrobić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.