Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-18

 


POSKROMIĆ BESTIĘ - NIEZNANA HISTORIA MIKE'A TYSONA (PRZEDSPRZEDAŻ)

Po lekturze 'Mojej prawdy' mogło się wydawać, że o życiu i karierze Mike'a Tysona wiemy już wszystko. Okazuje się jednak, że w życiorysie pięściarza jest jeszcze wiele wątków, o których nie napisał w autobiografii. Zdradza je jego wieloletni przyjaciel i menadżer Rory Holloway w książce 'Poskromić Bestię. Nieznana historia Mike'a Tysona', która ukaże się 24 czerwca nakładem Wydawnictwa SQN.
DE LA HOYA WSPOMINA: GROZIŁ MI MEKSYKAŃSKI KARTEL

Zorganizowana przestępczość lgnie do boksu właściwie od zawsze. Ostatnio pisaliśmy o związkach kartelu Kinahana z grupą menadżerską MTK Global i walką Fury vs Joshua, a w ostatnim wywiadze z Yahoo Sports były mistrz olimpijski i były zawodowy mistrz świata w sześciu kategoriach wagowych, Oscar De La Hoya (obecnie szef grupy Golden Boy Promotions) ujawnił, że groził mu kartel meksykański.
KEVIN BARRY: FURY ZŁAMIE JOSHUĘ, POKONA GO PRZED CZASEM

Trener byłego mistrza świata WBO wagi ciężkiej Josepha Parkera, Kevin Barry dobrze zna zarówno mistrza świata WBC Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), jak i jego rodaka, mistrza IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO). Parker przegrał z Joshuą na punkty w walce unifikacyjnej w 2018 roku, a Fury był nie raz obserwowany przez Barry'ego podczas treningów. Jak Barry widzi wielką walkę Fury vs Joshua?

PRZEMYSŁAW RUNOWSKI ZAPOWIADA NOKAUT NA GUTOWSKIM

 Mogę wcielić się w rolę Floyda Mayweathera i pokazać Krzyśkowi Gutowskiemu, czyli Conorowi McGregorowi, że boks to nie przelewki. Poczuje on siłę zawodowego pięściarza  mówi Przemysław Runowski (18-1, 4 KO) przed walką z zawodnikiem MMA Krzysztofem Gutowskim. Do niecodziennego pojedynku dojdzie 17 lipca na gali Babilon Promotion.