Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-13

 


WARD O ODSTĘPNYM DLA WILDERA: WIĘKSZOŚĆ LUDZI MA SWOJĄ CENĘ

Byli mistrzowie świata, Andre Ward i Timothy Bradley są dziś ekspertami stacji ESPN. W tym tygodniu po raz kolejny zabrali głos na temat walki, która jest obecnie na ustach wszystkich. Mowa oczywiście o pojedynku Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy wagi ciężkiej. To starcie może się odbyć jeszcze w tym roku, kluczowa jest decyzja Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO).


WIDEO: WALKA MACIEJ SULĘCKI vs GABRIEL ROSADO W HD

Powoli zaczynamy spychać pandemię koronawirusa do obrony i wygląda na to, że w końcu ją pokonamy, choć bez dramatów nie może się niestety obyć. Trochę jak w świetnej, filadelfijskiej walce Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO) z Gabrielem Rosado (25-12-1, 14 KO) w marcu zeszłego roku. Właśnie to zwycięstwo zapewniło Polakowi czerwcowe starcie o mistrzostwo świata WBO wagi średniej z Demetriusem Andrade. Maciek przegrał, ale wierzymy, że wróci mocniejszy i przypominamy wygraną batalię w Filadelfii, którą dziś w świetnej jakości sprezentowała kibicom grupa Matchroom.JOEL DIAZ: CANELO ZŁAMIE SAUNDERSA CIOSAMI NA KORPUS

Wciąż nie wiadomo, z kim będzie walczył w tym roku Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO), najlepiej zarabiający pięściarz na świecie. Być może stoczy pojedynek, który był planowany na 2 maja, czyli walkę z mistrzem świata WBO wagi supert średniej, Billym Joe Saundersem (29-0, 14 KO). Typowania wyniku tego starcia podjął się renomowany trener Joel Diaz, który wolałby jednak zobaczyć Meksykanina w innej konfrontacji.