Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-04

 


Z ŻYCIA NA KWARANTANNIE: DOMOWY TRENING CZERKASZYNA

Nawet podczas pandemii pięściarze nie próżnują i zabierają się za treningi. Dobrym przykładem jest Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO), który obecnie przechodzi w Polsce 14-dniową kwarantannę po przyjeździe z Ukrainy. Pięściarz Knockout Promotions skrupulatnie stosuje się do zasad, które go obowiązują, pobrał także specjalną aplikację i na bieżąco przekazuje informacje. Sympatyczny Fiodor nie zapomina jednak o domowych treningach, czym podzielił się również czytelnikom Bokser.org, przesyłając redakcji po naszym wywiadzie migawki z treningu do publikacji.

ANTHONY JOSHUA O ROZWOJU TYSONA FURY'EGO: ZASKOCZYŁ MNIE

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) przyznaje, że jest zaskoczony skalą osiągnięć i rozwoju mistrza świata WBC Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), który w lutym zdetronizował w wielkim stylu Deontaya Wildera i jest w ostatnich miesiącach porównywany do największych bokserów w historii królewskiej dywizji, na czele z Muhammadem Alim.

BEST I FACED: ROBERTO DURAN

Wielu uważa go za najwybitniejszego zawodnika wagi lekkiej. Inni wskazują na niego w klasyfikacji największego punchera wszech czasów w zestawieniu P4P. Znakomity Roberto Duran (103-16 , 70 KO) jako kolejny odpowiedział na pytania magazynu The Ring z cyklu 'Best I Faced'.