Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-02

 





TABITI LICZY NA REWANŻ Z DORTICOSEM

W połowie czerwca ubiegłego roku Andrew Tabiti (17-1, 13 KO) został ciężko znokautowany w dziesiątej rundzie przez Yuniela Dorticosa (24-1, 22 KO) w półfinale turnieju WBSS. Amerykanin ma nadzieję, że uda się w niedalekiej przyszłości doprowadzić do rewanżu z Kubańczykiem.


BEST I FACED: RIDDICK BOWE

Wielki Riddick Bowe (43-1, 33 KO) - były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej, jako kolejny odpowiedział na pytania magazynu The Ring z cyklu 'Best I Faced'. Czy w gronie najlepszych znalazło się miejsce dla Andrzeja Gołoty?


MIKE TYSON SZYKUJE SIĘ DO POWROTU I WCIĄŻ MA WIELKĄ MOC (WIDEO)

Magia Mike'a Tysona wciąż jest wielka. 53-letni obecnie były mistrz wagi ciężkiej opublikował film z przygotowań do powrotu na ring i wywołał szaleństwo. Mowa wprawdzie o serii pojedynków pokazowych, które ma stoczyć legenda, natomiast dynamika i moc 'Żelaznego' wciąż robią wrażenie. Na samym Twitterze wideo z treningu geniusza boksu ma już ponad pięć milionów wyświetleń. Jak widzicie go na tle dzisiejszych czempionów?


TYSON FURY: BĘDĘ WALCZYĆ DO CZTERDZIESTKI

Po lutowym zwycięstwie w rewanżu nad Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) i zdobyciu pasa mistrza świata WBC wagi ciężkiej, Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) deklarował, że stoczy jeszcze dwie walki i przejdzie na bokserską emeryturę. Dziś jednak 31-letni Brytyjczyk w swoim stylu zmienia zdanie i chce walczyć do czterdziestki - przynajmniej tak twierdzi.