JUŻ TYLKO DWÓCH POLAKÓW W RANKINGU IBF

Federacja IBF (International Boxing Federation) opublikowała najnowsze rankingi. Pozostało w nich już tylko dwóch polskich pięściarzy - Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) i Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO).

Szeremeta wciąż zajmuje trzecie miejsce w wadze średniej, a dwa miejsca przed nim są wakujące. Polak nadal jest więc obowiązkowym pretendentem do walki z mistrzem - Giennadijem Gołowkinem. I wciąż bardzo liczymy, że do tego wielokrotnie już przekładanego pojedynku dojdzie w tym roku.

W rankingu wagi cruiser dziewiątą pozycję utrzymał jeden z najlepszych polskich zawodowców w historii - ''Diablo'' Włodarczyk. Numerem jeden jest Rusłan Fajfer, a czempionem Yuniel Dorticos.

Z rankingu wagi półciężkiej został natomiast usunięty Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO), który w poprzednim notowaniu był klasyfikowany na dwunastej pozycji. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 02-05-2020 11:44:44 
Szeremeta na drugim miejscu, nic do Kamila nie mam ale on na rekordzie nie ma żadnego zawodnika który liczy się choć trochę w średniej to już Striczu ma lepsze choć tylko najwyżej średnie nazwiska. Diabłów nie dość ze stary to jeszcze nie walczy zaś styl przegranej z Gasijevem pokazał ile Polak ma jeszcze w sobie z bojownika, czyli nic, teraz został jedynie $ bo brak i ambicji i możliwości. Diablonsie utrzymał Parzeczewski wyleciał, dlaczego , nie wie nikt. Te federacje rozpierdzielily boks i cieżko się połapać kto gdzie i kiedy a już dlaczego zupełnie jest niewytłumaczalne.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-05-2020 14:13:53 
Szeremeta kompletnie nie sprawdzony na światowym poziomie, w polskim grajdołku wygląda bardzo dobrze i nieźle na europejskim podwórku, ale czego się po nim spodziewać na światowej scenie nie mam kompletnie pojęcia, co się tyczy "Diablo" w sumie wystarczy jedno napisać, odcina kupony od sławy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.