Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-25

 


JOE FRAZIER ZOSTANIE POŚMIERTNIE WYRÓŻNIONY

Legendarny Joe Frazier, jeden z największych pięściarzy w dziejach wagi ciężkiej, zostanie pośmiertnie wprowadzony do USA Boxing Alumni Association Hall of Fame (Galeria Sław Stowarzyszenia Absolwentów Boksu USA). Wszystko odbędzie się 13 grudnia, podczas specjalnej ceremonii w hotelu Golden Nugget, w Lake Charles (Luizjana).LUIS ORTIZ: WYŁADUJĘ SWOJĄ FRUSTRACJĘ NA INNYCH ZAWODNIKACH

Luis Ortiz (31-2, 26 KO) przygotował bardzo dobrą formę na rewanż z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), ale nie zdołał zostać pierwszym kubańskim mistrzem świata wagi ciężkiej. Po walce przyszedł czas na refleksje, m.in. na temat kolejnego rewanżu, jaki czeka Wildera - lutowej walki z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), a także na temat potencjalnej bokserskiej emerytury Kubańczyka.


WILDER: TO SMUTNE, ŻE MUSIAŁEM TAK DŁUGO CZEKAĆ NA UZNANIE

Po spektakularnym sobotnim zwycięstwie nad Luisem Ortizem (31-2, 26 KO), mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) domaga się uznania dziennikarzy i kibiców, na jakie czekał bardzo długo. I trzeba przyznać, że zasłużył na nie swoimi występami. Teraz już właściwie nikt poważny nie kwestionuje jego klasy, ale czempion wciąż pewne rzeczy podkreśla.


OŚWIADCZYNY W RINGU NA OCZACH EUROPY

Prezentujemy wyniki XIV Międzynarodowego Memoriału Leszka Błażyńskiego. Uznana impreza, której poziom doceniają zagraniczne reprezentacje z zawodnikami na najwyższym poziomie, efektem czego przez dwa dni w Bytomiu mogliśmy oglądać pokaz dobrego boksu - tym razem dołączył wątek miłosny i historyczny. Zapraszamy do relacji.