Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-16

 

MOŻLIWA WALKA CALLUMA SMITHA Z SIERGIEJEM KOWALIOWEM?

Trener mistrza świata WBA wagi super średniej Calluma Smitha (26-0, 19 KO), Joe Gallagher jest otwarty na walkę swojego podopiecznego z byłym mistrzem WBO wagi półciężkiej, Siergiejem Kowaliowem (34-4-1, 29 KO), który zamierza kontynuować karierę po niedawnej porażce z Canelo Alvarezem. Na razie Smitha czeka walka z Johnem Ryderem (28-4, 16 KO), do której dojdzie 23 listopada w Liverpoolu.


KONTROWERSYJNA WALKA SHIELDS vs HABAZIN 10 STYCZNIA 2020 ROKU

Jedna z najlepszych bokserek zawodowych na świecie, dwukrotna mistrzyni olimpijska Claressa Shields (9-0, 2 KO) miała na początku października walczyć z Ivaną Habazin (20-3, 7 KO), ale do pojedynku nie doszło, gdyż brat Shields ciężko pobił na ważeniu Jamesa Alego Bashira, trenera Chorwatki, który wdał się kilka minut przed pobiciem w sprzeczkę z siostrą Claressy. Ostatecznie do walki Shields vs Habazin dojdzie 10 stycznia w Atlantic City.ANDY RUIZ JR: KOMPILACJA TRENINGÓW PRZED REWANŻEM Z AJ'EM (WIDEO)

Wszyscy, którzy twierdzili, że mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) straci głód zwycięstwa i nie podejdzie odpowiednio do przygotowań przed rewanżem z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), muszą cofnąć swoje słowa. Meksykanin sprawia wrażenie bardzo zmotywowanego i wygląda na to, że 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej wejdzie do ringu w naprawdę konkretnej formie.
FURY: PRZED PIERWSZĄ WALKĄ Z WILDEREM WSZYSCY WE MNIE ZWĄTPILI

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) święci ostatnio pozaringowe tryumfy, jest bardzo aktywny medialnie i nie przestaje trenować. Nikt już nie wątpi, że wrócił do wielkiej formy mentalnej i fizycznej. Zupełnie inaczej jego sytuacja wyglądała rok temu, przed pierwszą walką z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Brytyjczyk twierdzi, że nikt w niego wtedy nie wierzył.LUIS ORTIZ: WILDER JEST NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM OSTATNIEJ DEKADY

40-letni Luis Ortiz (31-1, 26 KO) zakończył obóz przygotowawczy przed rewanżem z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), który czeka nas już 23 listopada w Las Vegas. Kubańczyk znajduje się według obserwatorów w wybornej formie, a jego celem jest teraz wykonanie ostatnich szlifów w tygodniu poprzedzającym walkę z jednym z najmocniej bijących zawodników w historii boksu.