JAI OPETAIA POROZBIJAŁ FLANAGANA

Zanim Mateusz Masternak postanowił spróbować swych sił w kwalifikacjach olimpijskich, wcześniej miał dwie letnie oferty od ciekawych zawodników. I obaj ci zawodnicy boksowali w przeciągu kilkunastu godzin.

Arsen Goulamirian (25-0, 17 KO) obronił po raz pierwszy tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBA. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. A teraz o drugim niedoszłym rywalu "Mastera".

Jai Opetaia (19-0, 15 KO), kuzyn Tima Cahilla, wielkiej gwiazdy australijskiego futbolu, to również mistrz świata juniorów z 2011 roku i olimpijczyk z Londynu (2012). Dziś naprzeciw niego stanął inny Australijczyk, były pretendent do pasa WBA, doświadczony Mark Flanagan (24-8, 17 KO). I choć Flanagan słynie z twardości, to szybko został skruszony przez 24-letniego mańkuta.

Opetaia rzucił rywala na deski w trzeciej rundzie, potem w siódmej, obijał go dalej w ósmej i w przerwie przed dziewiątą porozbijany Flanagan pozostał na stołku w narożniku. Tym samym Jai obronił regionalny pas WBA Oceania w limicie 90,7 kilograma. Miejcie na niego oko...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 16-11-2019 17:35:45 
Opetaia proponował tez walke Cieslakowi za niezłe pieniądze, Cieslka miał wtedy walke z Durodola i oferte odrzucili.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.