Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-25

 
SPENCE JR vs PORTER: 25 TYPÓW OD GWIAZD BOKSU I TRENERÓW

Mistrz świata IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) w tą sobotę zmierzy się w Los Angeles z mistrzem WBC, Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO). W niedawnej ankiecie magazynu The Ring przed tą wielką walką aż dwudziestu dziennikarzy i ludzi boksu stawiało na Spence'a, tylko jeden na Portera. Inaczej sprawa wygląda w ankiecie, którą przeprowadził magazyn Boxing News. Przed Wami aż 25 typów gwiazd boksu i amerykańskich trenerów.CIEKAWE STARCIE PAWŁA RUMIŃSKIEGO Z ADRIANEM SZCZYPIOREM

- W Kościerzynie dojdzie do ringowej wojny, spotkają się mocne charaktery. Obaj zostawimy serce w ringu  mówi Adrian Szczypior (2-0, 2 KO) przed walką z Pawłem Rumińskim (4-2, 3 KO) na gali Rocky Boxing Night, która odbędzie się 14 grudnia. Tego dnia wyłonieni zostaną także finaliści 'Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej', którego pomysłodawcą jest Krystian Każyszka.


HEARN WIESZCZY KONIEC BOKSU NA SHOWTIME, ESPINOZA USPOKAJA

Stacja FOX pokaże listopadową walkę Deontay Wilder vs Luis Ortiz II w systemie PPV. O wyłączność na pokazywanie tego wydarzenia konkurowała telewizja Showtime, jednak projekt PBC wybrał szerszą widownię i lepsze według niektórych analityków perspektywy, jakie zapewnia ww. FOX. Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn widzi to jako zabójczy cios dla Showtime, ale szef sportu w tej stacji, Stephen Espinoza twierdzi, że jego kurs pozostaje niezmienny.