ZAPROSZENIE DO POLSKIEJ 'MEKKI PIĘŚCIARSTWA'

Pasjonaci pięściarstwa dobrze pamietaja wydarzenia z Warszawskiej Hali Gwardii - to tam przeżywali największe sportowe emocje wraz z zawodnikami, którza 'dają łłupnia'  tym, którzy na to zasłużyli, a zrobili to z taką gracją, że nie zaponimy im tego - na zawsze! Teraz zapraszamy na bezpopśrednia relacje, dla tych którzy nie dotrą na czas do stolicy, a wszystkich innych do tego cudownego miejca - tam nie musimy być, tam warto być..

Na gale Landowski Boxing Night zapraszamy reprezentacje różnych krajów. Byli już u nas Szwedzi i Anglicy. Teraz przyjeżdżają Grecy. Chcemy konfrontować style i obycie polskich zawodników z zagranicznymi rywalami, aby już w boks europejski i światowy weszli bez kompleksów - mówi Łukasz Landowski, organizator i trener w Landowski Boxing School.

Ale zanim do ringu wejdą potomkowie starożytnych Spartan zobaczymy walki boksu amatorskiego i walki białych kołnierzyków. Galę poprowadzi Marek Matela – znany z prowadzenia najlepszych w Polsce gal boksu zawodowego.

- Zapraszamy tradycyjnie do legendarnej dla polskiego boksu warszawskiej Hali Gwardii. To tutaj ze ścian będą patrzeć na nasze zmagania nasi dawni polscy mistrzowie. Postaramy się ich nie zawieść. Dla kibiców w odróżnieniu do innych gal boksu olimpijskiego w Warszawie wejście jest  bezpłatne - czekamy na Was w sobotni wieczór - dodaje Łukasz Landowski.

Wśród gości na trybunach będzie można spotkać m.in. Krzysztofa Włodarczyka – byłego mistrza świata IBF i WBC, Macieja Sulęckiego – pretendenta do tytułu mistrza świata, Norberta Dąbrowskiego – czołowego zawodnika wagi półciężkiej w Polsce, Dariusza Snarskiego – byłego  olimpijczyka, obecnie trenera i promotora grupy Chorten Boxing, a także Pawła Głażewskiego – byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej, obecnie trenera.

Czas wrócić do najlepszych momentów i dać szansę młodym podczas piętnastej edycji gali Landowski Boxing Night 

Mecz Polska - Grecja, 28 września (sobota), start transmisji godz. 19.00 do późnych godzin wieczornych wprost z Hali Gwardii, pl. Żelaznej Bramy 1, Warszawa.

Landowski Boxing Night - Hala Gwardii - Plac Żelaznej Bramy 1

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.